BarcaFan17
Dołączył/a: kwiecień 2014
Poznań
3 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ile Leo mógłby już mieć bramek gdyby nie trafiał tyle w aluminium. :D
2
To jest właśnie Leo. Zobaczcie jak on to subtelnie wykończył, delikatnie, spokojnie. Po prostu geniusz.
4
Jak go nie kochać. :)
0
Całkiem prawdopodobne patrząc na realia naszej ligi.
13
Poznań, miasto lidera pozdrawia całą La Ramblę. ;)
0
Icardi to bardzo dobry zawodnik. Zdarza się czasem tak, że piłka nie wchodzi nawet w takich sytuacjach. Ja bym go tak nie piętnował.
0
Bardzo się cieszę, że Barcę skomentuje para Gleń - Lipiński. Miło ich się słucha.
4
-"Mecze walki"
-Niesamowita atmosfera na trybunach
-Ogromna dawka śmiechu
2
Nieźle, bo podobno gramy nudny futbol.
3
Szanuj ekstraklasę. :D
1
Ja podziwiam tą bramkę cały czas. Świetny timing, wyskoczył niesamowicie wysoko i pięknie to wykończył. Prawdą jest, że go nie cierpię dlatego ciężko mi go chwalić ale to robię. Nie zmienia to jednak faktu, że zagrania Ronaldo są strasznie wyolbrzymiane.
7
Szacunek dla Ronaldo za tą przewrotkę. Dla takich bramek ogląda się mecze.
0
Oby zdobyli mistrza. Też bym się cieszył. :)
0
Nie ma to jak robić z siebie prostytutkę dla sławy.
11
My będziemy cieszyć się trofeami klubowymi, a oni indywidualnymi Ronaldo.
0
Wygrać wszystko do końca to znów przejdziemy do historii.
0
Gdyby Messi chociaż połowę strzałów które oddał w aluminium zmienił na gole.
11
Przespał pół sezonu, a ma taki bilans. Jak ja go nie znoszę.
2
Chyba sobie zrobię przerwę od czytania La Rambli, nawet jeśli nie jestem wstanie oglądać meczu na żywo, bo to co tutaj się dzieje przechodzi ludzkie pojęcie.
2
Bo Madryt może nacierać grając o coś tylko w jednych rozgrywkach. My mamy morderczy kwiecień i trzeba odpuścić jeśli chcemy zdobyć tryplet.
1
Dlatego przewijam, tak tylko napisałem. Również pozdrawiam!
1
Chyba jednak można. ;)
"9.3.5
Zadawanie pytań o transmisje meczów oraz podawanie linków do transmisji bez uprzedniego sprawdzenia informacji o transmisjach w serwisie;"
1
Co mecz każdy tu prosi o link, a generalnie redakcja powinna banować za coś takiego bo regulamin tego zabrania. Poszukajcie jak już musicie sami, w necie wszystko idzie znaleźć.
0
Ci Indonezjczycy robili wjazd nawet na prywatne konta niektórym kibicom.
0
Myślałem, że śmieszniej być nie może, ale Ekstraklasa ciągle zaskakuje. :D
0
No beka, to jest śmieszne takie napinanie się.
0
To co się dzieje na profilach społecznościowych Lecha Poznań to jest dramat. Indonezja atakuje. :D
0
Ronaldo można nielubić, ale jego liczby w CL naprawdę zasługują na uznanie.
0
Wygrają, ostatnio Lech wraca na właściwe tory.
6
Valverde nie robi zmian - źle.
Valverde robi zmiany - źle.