1

Ile Leo mógłby już mieć bramek gdyby nie trafiał tyle w aluminium. :D

2

To jest właśnie Leo. Zobaczcie jak on to subtelnie wykończył, delikatnie, spokojnie. Po prostu geniusz.

4

Jak go nie kochać. :)

0

Całkiem prawdopodobne patrząc na realia naszej ligi.

13

Poznań, miasto lidera pozdrawia całą La Ramblę. ;)

0

Icardi to bardzo dobry zawodnik. Zdarza się czasem tak, że piłka nie wchodzi nawet w takich sytuacjach. Ja bym go tak nie piętnował.

0

Bardzo się cieszę, że Barcę skomentuje para Gleń - Lipiński. Miło ich się słucha.

4

-"Mecze walki"
-Niesamowita atmosfera na trybunach
-Ogromna dawka śmiechu

2

Nieźle, bo podobno gramy nudny futbol.

3

Szanuj ekstraklasę. :D

1

Ja podziwiam tą bramkę cały czas. Świetny timing, wyskoczył niesamowicie wysoko i pięknie to wykończył. Prawdą jest, że go nie cierpię dlatego ciężko mi go chwalić ale to robię. Nie zmienia to jednak faktu, że zagrania Ronaldo są strasznie wyolbrzymiane.

7

Szacunek dla Ronaldo za tą przewrotkę. Dla takich bramek ogląda się mecze.

0

Oby zdobyli mistrza. Też bym się cieszył. :)

0

Nie ma to jak robić z siebie prostytutkę dla sławy.

11

My będziemy cieszyć się trofeami klubowymi, a oni indywidualnymi Ronaldo.

0

Wygrać wszystko do końca to znów przejdziemy do historii.

0

Gdyby Messi chociaż połowę strzałów które oddał w aluminium zmienił na gole.

11

Przespał pół sezonu, a ma taki bilans. Jak ja go nie znoszę.

2

Chyba sobie zrobię przerwę od czytania La Rambli, nawet jeśli nie jestem wstanie oglądać meczu na żywo, bo to co tutaj się dzieje przechodzi ludzkie pojęcie.

2

Bo Madryt może nacierać grając o coś tylko w jednych rozgrywkach. My mamy morderczy kwiecień i trzeba odpuścić jeśli chcemy zdobyć tryplet.

1

Dlatego przewijam, tak tylko napisałem. Również pozdrawiam!

1

Chyba jednak można. ;)
"9.3.5
Zadawanie pytań o transmisje meczów oraz podawanie linków do transmisji bez uprzedniego sprawdzenia informacji o transmisjach w serwisie;"

1

Co mecz każdy tu prosi o link, a generalnie redakcja powinna banować za coś takiego bo regulamin tego zabrania. Poszukajcie jak już musicie sami, w necie wszystko idzie znaleźć.

0

Ci Indonezjczycy robili wjazd nawet na prywatne konta niektórym kibicom.

0

Myślałem, że śmieszniej być nie może, ale Ekstraklasa ciągle zaskakuje. :D

0

No beka, to jest śmieszne takie napinanie się.

0

To co się dzieje na profilach społecznościowych Lecha Poznań to jest dramat. Indonezja atakuje. :D

0

Ronaldo można nielubić, ale jego liczby w CL naprawdę zasługują na uznanie.

0

Wygrają, ostatnio Lech wraca na właściwe tory.

6

Valverde nie robi zmian - źle.
Valverde robi zmiany - źle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?