1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Przyjdzie co do czego to znowu się okaże, że handicap jak był tak jest. Mnie te graficzne błyskotki nie przekonują. Od 2 lat gram w Pesa i w tym roku będzie tak samo.

0

Śmieszna jest ta Korea. Przecież oni są w stanie ich zmieść raz dwa, a Ci się rzucają.
Moim zdaniem wybuch wojny między tymi państwami to kwestia niedalekiej przyszłości.

5

Może twoja mama byłaby lepszym negocjatorem niż oszołomy z naszego zarządu. ;)

2

Dokładnie, przecież to nie są niewolnicy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

XD

0

Robi się coraz ciekawiej:
El #Espanyol confirma l'interès del #Barça per Piatti. 15M + Denis Suárez. Cerca de acuerdo, faltan flecos. #mercato #RCDE #FCB #ligaBBVA

źródło: P. Martin Ezquerro

6

Ty byś trochę ułatwił stuację jakbyś odszedł Arda.

0

Może być LOL:
-Leo
-Ousmane
-Luis

0

Mam nadzieję, że nie napisałeś tego w formie żartu.

1

Tak samo jak całe to okienko transferowe.

1

Czemu te zakute łby nie rozumieją, że z niewolnika nie ma zawodnika? Czy nie da mu się w cywilizowany sposób pozwolić odejść? Przecież Borussia za tą kasę kupi sobie kolejnych dobrych zawodników, bo mają dobrą sieć skautów i obie strony będą zadowolone. Tak trudno to zrozumieć?!

0

Też na to liczyłem. Nie wiadomo też czy te źródła są wiarygodne, bo teraz każdy wymyśla różne teorie. Musimy czekać, chociaż to bardzo trudne. :/

0

Na TT pełno jest takich informacji:



1

W dzisiejszym świecie ludzie mają w tyłku szacunek. Real chce nas zniszczyć takimi działaniami bo po prostu jesteśmy w martwym punkcie dzięki temu, że nie potrafimy wynegocjować żadnego transferu. Poczuli krew i chcą to wykorzystać.

0

Przecież było dementi, że Valverde go nie chce...

1

Zwłaszcza, że my też podobno byliśmy zainteresowani Mbappe.

0

Jakby lała to tylko ze śmiechu. :D

0

Może grać w ogóle na skrzydle?

0

Tylko czy dałby radę? Liga szkocka to kilka poziomów niżej niż niemiecka.

0

Oby to była prawda!

2

Roberto jest już na dość dobrym poziomie, Alena z kolei ma duży potencjał tak samo jak Samper.

3

Jestem absolutnie za.

0

Doczytałem do końca i usunąłem komentarz. Tylko nie wiem po co obrażasz. Nigdy się nie pomyliłeś?

0

Doczytałem, przepraszam za błąd.

4

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Czyli nikogo.

0

Z naszym fartem to Bayern zaśpiewa 200 mln. Robert poleci negocjować, transfer będzie kwestią godzin, po czym okaże się że nic z tego nie będzie.

0

Szuka portalu do Barcelony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?