0

@maroon Może właśnie takie zachowanie go motywuje, coś jak ego Ronaldo.

3

@AduŚ07 Ostatnie jego mecz przeciwko białym, mówią co innego. Więc myślę, że nie zagra padaki :)

2

Najlepsze jest to jak biali krytykują prowokacje Yamala, i sugerują, że Pepe czy Casemiro go ustawili by do pionu xdd Ta dwójka to szczególnie była wzorem do naśladowania na boisku :)

0

@escarabajo Teraz widzę, że nie ma transmisji na superbet, gdzie polecasz jeszcze oglądać?

0

Czy ktoś wie może ile taki Simeone dostał kartek czerwonych? :D

7

To po dzisiejszym meczu Realu, można już śmiało powiedzieć, że w niedzielę wygramy albo przegramy, oczywiście też jest opcja remisu :)

0

@Barceloniarz987 Okey, w tamtym sezonie też mieliśmy dostać :)

1

@macio_944 2-5 później nam nie grozi, bo Pena poza kadrą.

1

@macio_944 Jeszcze Szczena faulem pozbędzie się Mbappe, inaczej tego nie widzę.

0

To na Real, Rashford na 9 rozumiem :D

0

@cymanski15 Mecz meczowi nie równy + El clasico rządzi się swoimi prawami.

1

@bartekvisca To brak przede wszystkim transferów na potrzebne pozycje. W normalnej sytuacji finansowej, to w tym sezonie byłoby nowa 9 patrząc, że Lewy młodszy nie będzie, ktoś by się przydał do wzmocnienia obrony czy nawet środka pola. Brakuje nam szerokiej kadry, by piłkarze mogli wytrzymać na wszystkich frontach.

1

@lucas/catalan No cóż tak bywa na tej stronie, że jeszcze nie dawno był najlepszym co mogło spotkać Barce w ostatnich latach :)

4

@leonek160 Tak akurat karma nie działa xd

1

@adamek20151 Liczę, że wtedy kontuzjowani wrócą.

2

Karny nie wykorzystany, setki nie strzelone i teraz jeszcze ten gol... Dziękuję bardzo

1

Czy Szczęsny mógł się tu lepiej zachować?

0

Xdddd fajnie było

2

W przyszłym sezonie priorytet nowa 9

0

Poważnie..... Co to był za strzał

1

@blakkudium Czy Vinicius został zniesiony na noszach?

1

@RosjaninBut Myślę, że kilka dobrych wzmocnień i zupełnie inaczej by to wyglądało. Nie ma co się oszukiwać, brakuje nam prawdziwej 9, która jednak Ferran nie jest .

0

@malypuzon Warto dodać, że PSG ma zdecydowanie większe pole manewru na rynku transferowym niż my .

1

@TheKlucha Ale i tak mieliśmy swoje szanse.

1

@TheKlucha Piszesz tak jakbyśmy wgl nie mieli sytuacji...

1

@Ilka On by się idealnie nadał do madryckiej Tv.

0

@malicinho Kiedyś to nie musieliśmy się martwić o działania na rynku transferowym.

0

Z niecierpliwością czekam, aż będziemy mogli normalnie działać na rynku transferowym.

34

Cały stadion widział, że powinniście grać w 10 :)

0

@Hawajczyk Mimo tego i tak lepsze to rozwiązanie nie Pena jeszcze niedawno czy Marc. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?