Barca-Messi10
Dołączył/a: grudzień 2025
K-Koźle
6 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@maroon Może właśnie takie zachowanie go motywuje, coś jak ego Ronaldo.
3
@AduŚ07 Ostatnie jego mecz przeciwko białym, mówią co innego. Więc myślę, że nie zagra padaki :)
2
Najlepsze jest to jak biali krytykują prowokacje Yamala, i sugerują, że Pepe czy Casemiro go ustawili by do pionu xdd Ta dwójka to szczególnie była wzorem do naśladowania na boisku :)
0
@escarabajo Teraz widzę, że nie ma transmisji na superbet, gdzie polecasz jeszcze oglądać?
0
Czy ktoś wie może ile taki Simeone dostał kartek czerwonych? :D
7
To po dzisiejszym meczu Realu, można już śmiało powiedzieć, że w niedzielę wygramy albo przegramy, oczywiście też jest opcja remisu :)
0
@Barceloniarz987 Okey, w tamtym sezonie też mieliśmy dostać :)
1
@macio_944 2-5 później nam nie grozi, bo Pena poza kadrą.
1
@macio_944 Jeszcze Szczena faulem pozbędzie się Mbappe, inaczej tego nie widzę.
0
To na Real, Rashford na 9 rozumiem :D
0
@cymanski15 Mecz meczowi nie równy + El clasico rządzi się swoimi prawami.
1
@bartekvisca To brak przede wszystkim transferów na potrzebne pozycje. W normalnej sytuacji finansowej, to w tym sezonie byłoby nowa 9 patrząc, że Lewy młodszy nie będzie, ktoś by się przydał do wzmocnienia obrony czy nawet środka pola. Brakuje nam szerokiej kadry, by piłkarze mogli wytrzymać na wszystkich frontach.
1
@lucas/catalan No cóż tak bywa na tej stronie, że jeszcze nie dawno był najlepszym co mogło spotkać Barce w ostatnich latach :)
4
@leonek160 Tak akurat karma nie działa xd
1
@adamek20151 Liczę, że wtedy kontuzjowani wrócą.
2
Karny nie wykorzystany, setki nie strzelone i teraz jeszcze ten gol... Dziękuję bardzo
1
Czy Szczęsny mógł się tu lepiej zachować?
0
Xdddd fajnie było
2
W przyszłym sezonie priorytet nowa 9
0
Poważnie..... Co to był za strzał
1
@blakkudium Czy Vinicius został zniesiony na noszach?
1
@RosjaninBut Myślę, że kilka dobrych wzmocnień i zupełnie inaczej by to wyglądało. Nie ma co się oszukiwać, brakuje nam prawdziwej 9, która jednak Ferran nie jest .
0
@malypuzon Warto dodać, że PSG ma zdecydowanie większe pole manewru na rynku transferowym niż my .
1
@TheKlucha Ale i tak mieliśmy swoje szanse.
1
@TheKlucha Piszesz tak jakbyśmy wgl nie mieli sytuacji...
1
@Ilka On by się idealnie nadał do madryckiej Tv.
0
@malicinho Kiedyś to nie musieliśmy się martwić o działania na rynku transferowym.
0
Z niecierpliwością czekam, aż będziemy mogli normalnie działać na rynku transferowym.
34
Cały stadion widział, że powinniście grać w 10 :)
0
@Hawajczyk Mimo tego i tak lepsze to rozwiązanie nie Pena jeszcze niedawno czy Marc. :)