Barca-Messi10
Dołączył/a: grudzień 2025
K-Koźle
6 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MOLESTA To samo można powiedzieć o nas podczas klasyku z nimi :D
4
Czyli już wiadomo, że jutro poznamy nowe informacje na temat Negreiry :)
2
Tym razem Thomas bez szans z Leo :D
13
@FiscaelBarca ten ktoś* lepiej brzmi :D
2
Flick pobiegł nawet za Simeone do tunelu by uścisnąć mu dłoń, mega klasa :D
0
@Gaucho Ale byśmy mieli wtedy pomoc.
0
@LOPEZ16 Panie, najlepsi mają mistrzostwo świata, ligę mistrzów i złotą piłkę, więc tylko Messi :D
0
@kanver_ Myślę, że jakby rekin chciał to spokojnie by ich przegonił :D
1
@Dankho94isback Tam to była zasługa sędziego, a nie CR :D
0
Klątwa nad Stamford Bridge dalej trwa.
1
Ciekawi mnie najbardziej jak zeraguje Flick po tym meczu, bo nie możemy sobie pozwalać na grę w taka kratkę.
0
Jeden celny strzał...
4
Wstyd...aby tak się dać zdominować.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Pedri16Future Kto go tam wie, ile jeszcze będzie grał :D
0
Oni już są w półfinale, to nie jest dwumecz :)
7
Jeden człowiek odmienił losy Interu Miami :D
0
@MessiForeverTheBest Miami też miało swoje szanse, więc 3:0 się nie zgodzę.
8
Przecież tam powinien być karny dla Realu, przecież Pena faulował tam twarzą xd
0
I zaraz Ci powiedzą liga Negreiry xd
1
Wracamy na Camp Nou, wraca Garcia i od razu 0 z tyłu :D
27
@Pnog37 Asystuje na 4:0 :D
0
@Derean To ma tylko sens, gdy jest się ze stolicy :)
0
@Hindus Mi chodziło, że za Martineza ta pułapka jeszcze wyglądała, szczególnie np w meczu z Realem, bo teraz mam wrażenie, że bardzo nieudolnie to wygląda.
0
@blakkudium Zły filmik dałeś.
1
Owszem zahaczył go De Jong, ale czy to było na drugą żółtą? Śmiem twierdzić, że gracze pewnej drużyny, na pewno by nie dostali drugiej żółtej :)
0
@Hindus Ja nie mówię, że z nim wgl nie traciliśmy bramek. Ale mam wrażenie, że teraz jakbyśmy obrony nie mieli.
0
@Hindus Nie powiesz mi, że wyglądało to tak źle jak teraz wygląda.
0
@ali3gator Nie robię z niego Boga, po prostu dobrze wiemy, że z nim takie pułapki nam świetnie działały.
0
@Hindus No dziwne, że jak akurat odszedł to przestało to działać :)