0

@MOLESTA To samo można powiedzieć o nas podczas klasyku z nimi :D

4

Czyli już wiadomo, że jutro poznamy nowe informacje na temat Negreiry :)

2

Tym razem Thomas bez szans z Leo :D

13

@FiscaelBarca ten ktoś* lepiej brzmi :D

2

Flick pobiegł nawet za Simeone do tunelu by uścisnąć mu dłoń, mega klasa :D

0

@Gaucho Ale byśmy mieli wtedy pomoc.

0

@LOPEZ16 Panie, najlepsi mają mistrzostwo świata, ligę mistrzów i złotą piłkę, więc tylko Messi :D

0

@kanver_ Myślę, że jakby rekin chciał to spokojnie by ich przegonił :D

1

@Dankho94isback Tam to była zasługa sędziego, a nie CR :D

0

Klątwa nad Stamford Bridge dalej trwa.

1

Ciekawi mnie najbardziej jak zeraguje Flick po tym meczu, bo nie możemy sobie pozwalać na grę w taka kratkę.

0

Jeden celny strzał...

4

Wstyd...aby tak się dać zdominować.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Pedri16Future Kto go tam wie, ile jeszcze będzie grał :D

0

Oni już są w półfinale, to nie jest dwumecz :)

7

Jeden człowiek odmienił losy Interu Miami :D

0

@MessiForeverTheBest Miami też miało swoje szanse, więc 3:0 się nie zgodzę.

8

Przecież tam powinien być karny dla Realu, przecież Pena faulował tam twarzą xd

0

I zaraz Ci powiedzą liga Negreiry xd

1

Wracamy na Camp Nou, wraca Garcia i od razu 0 z tyłu :D

27

@Pnog37 Asystuje na 4:0 :D

0

@Derean To ma tylko sens, gdy jest się ze stolicy :)

0

@Hindus Mi chodziło, że za Martineza ta pułapka jeszcze wyglądała, szczególnie np w meczu z Realem, bo teraz mam wrażenie, że bardzo nieudolnie to wygląda.

0

@blakkudium Zły filmik dałeś.

1

Owszem zahaczył go De Jong, ale czy to było na drugą żółtą? Śmiem twierdzić, że gracze pewnej drużyny, na pewno by nie dostali drugiej żółtej :)

0

@Hindus Ja nie mówię, że z nim wgl nie traciliśmy bramek. Ale mam wrażenie, że teraz jakbyśmy obrony nie mieli.

0

@Hindus Nie powiesz mi, że wyglądało to tak źle jak teraz wygląda.

0

@ali3gator Nie robię z niego Boga, po prostu dobrze wiemy, że z nim takie pułapki nam świetnie działały.

0

@Hindus No dziwne, że jak akurat odszedł to przestało to działać :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?