2

Robił wszystko by Real tego nie przegrał... Atfuu

1

W tym meczu, to są jakieś nowe przepisy xd

0

Są jakieś nowe przepisy, że nie ma czerwonej kartki za faul gdy zawodnik wybiega sam na sam?

1

@SelloutCrowd Cóż:) my mamy Yamala :)

4

@PatrychoO Robert Taylor zmienił drużynę.

0

@Barca_Big_Moment W narzekaniu na sędziów, to napewno.

0

@4Fabregas4 To Flick coś wgl zrobił w Barcy? xd

0

@xavi890 Dla Realu napewno :)

0

@BorzyKrzys Więzienie to nie jest miejsce dla takich, od razu powinno się ich wyrywać jak chwasty.

1

@dawidlampa No Mbappe jednak dalej jest na wolności ;)

1

@rodineusz Akurat Gerard szybko się nie podniósł :)

0

@szymek029 Który*

0

@krol211 Aż mi się smutno zrobiło.

1

Czy w sytuacji Gerarda z Dumfriesem, można uznać, że Holender zrobił nakładkę przy odbiorze piłki?

5

Jedyne co im zostało świętować w tym sezonie :)

0

@cules100pro Lepszej powtórki chyba nie znajdziemy... Serio, ktoś tu może uważasz, że to Martin uderzył w nogę Dumfriesa.

0

@Fenelon Var to chyba miał wyłączone monitory przy sytuacjach Barcy.

0

@Borneo Słaby mecz xd

2

@arda Bo by faulowany.

0

@jeonek Czyli jednak Martin był faulowany.

3

Niby człowiek dorosły, a dalej to boli jak cholera.

6

Z nieba do piekła...nie wierzę w to normalnie.

3

Był tam faul na martinie czy nie było?

0

Jak na złość....w takim momencie musimy mieć kluczowych graczy kontuzjowanych....

1

@Riol Ogólnie dwumecz był słabo sędziowany.

0

@sharkon Od tego meczu zacząłem kibicować Barcy :)

0

@tristan87 Gdyby było przy okazji podrapanie się po nosie, to by było czerwo.

0

@HolyGoalie97 Ja patrzę na to, co w tym sezonie Wojtek wyjmował :)

1

@tomek8756 Jak to są fartowne gole, to jakie nie są w takim razie ? Dobra znam już odpowiedź, tylko od prześcieradeł nie są fartowne xd

0

Vamos !!!! Barca na zawsze!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?