Barca-Messi10
Dołączył/a: grudzień 2025
K-Koźle
6 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Robił wszystko by Real tego nie przegrał... Atfuu
1
W tym meczu, to są jakieś nowe przepisy xd
0
Są jakieś nowe przepisy, że nie ma czerwonej kartki za faul gdy zawodnik wybiega sam na sam?
1
@SelloutCrowd Cóż:) my mamy Yamala :)
4
@PatrychoO Robert Taylor zmienił drużynę.
0
@Barca_Big_Moment W narzekaniu na sędziów, to napewno.
0
@4Fabregas4 To Flick coś wgl zrobił w Barcy? xd
0
@xavi890 Dla Realu napewno :)
0
@BorzyKrzys Więzienie to nie jest miejsce dla takich, od razu powinno się ich wyrywać jak chwasty.
1
@dawidlampa No Mbappe jednak dalej jest na wolności ;)
1
@rodineusz Akurat Gerard szybko się nie podniósł :)
0
@szymek029 Który*
0
@krol211 Aż mi się smutno zrobiło.
1
Czy w sytuacji Gerarda z Dumfriesem, można uznać, że Holender zrobił nakładkę przy odbiorze piłki?
5
Jedyne co im zostało świętować w tym sezonie :)
0
@cules100pro Lepszej powtórki chyba nie znajdziemy... Serio, ktoś tu może uważasz, że to Martin uderzył w nogę Dumfriesa.
0
@Fenelon Var to chyba miał wyłączone monitory przy sytuacjach Barcy.
0
@Borneo Słaby mecz xd
2
@arda Bo by faulowany.
0
@jeonek Czyli jednak Martin był faulowany.
3
Niby człowiek dorosły, a dalej to boli jak cholera.
6
Z nieba do piekła...nie wierzę w to normalnie.
3
Był tam faul na martinie czy nie było?
0
Jak na złość....w takim momencie musimy mieć kluczowych graczy kontuzjowanych....
1
@Riol Ogólnie dwumecz był słabo sędziowany.
0
@sharkon Od tego meczu zacząłem kibicować Barcy :)
0
@tristan87 Gdyby było przy okazji podrapanie się po nosie, to by było czerwo.
0
@HolyGoalie97 Ja patrzę na to, co w tym sezonie Wojtek wyjmował :)
1
@tomek8756 Jak to są fartowne gole, to jakie nie są w takim razie ? Dobra znam już odpowiedź, tylko od prześcieradeł nie są fartowne xd
0
Vamos !!!! Barca na zawsze!!!!