BISHBASHBOSH
Dołączył/a: styczeń 2023
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@matopltv gramy mecz ligowy, który będzie rewanżem za pierwsze spotkanie w Madrycie, w którym wygraliśmy 4-0. W sposób oczywisty rozmawiam o meczach ligowych, skoro gramy spotkanie w la lidze...
6
boże co za tłuki... czekamy na kolejne 4:0
0
@slayer Wiadomo, że marzę by dzisiaj i w niedzielę wygrali, ale i tak niezależnie od dalszych wyników jestem już z nich dumny. To pozwoli mi spokojniej obejrzeć dzisiejsze spotkanie :)
3
Każdy w ciemno wziąłby przed sezonem, 3 trofea włączając triumf w la liga i półfinał ligi mistrzów. Także na spokojnie. W pierwszym sezonie Flicka i tak zrobili już bardzo dużo, ponad założenia. Trzeba mieć chłodną głowę i myśleć rozsądnie.
Ważne, że nasz najskuteczniejszy od kilku lat piłkarz wrócił do kadry. To jak nie będzie nam szło to być może w drugiej połowie będzie mógł rozstrzygnąć losy tej rywalizacji.
Trzeba się jednak już cieszyć z tego co mamy bo sukcesy Flicka już w tym momencie są niepodważalne.
1
Liverpool w cuglach wygrywa lige, a Arnold to jeden z najwyżej ocenianych zawodników Liverpoolu w przekroju całego sezonu. Wystarczy sobie np. zerknąć statystyki na whoscored lub gdziekolwiek indziej. To będzie znaczące wzmocnienie. Po wygraniu ligi mistrzów powinniśmy sprowadzić też jakąś gwiazdę na lewą pomoc, np. Nico Williamsa albo Letao.
1
Araujo w ważnych meczach notorycznie zawodzi i popełnia skandaliczne błędy. Zbyt wiele razy o tym się już przekonywaliśmy. W dodatku jest daleki od swojej optymalnej formy. Zagrał kilka dobrych minut ale to wciąż jest za mało.
1
Komentarz usunięty
0
@addept To jest zwykły troll. Najlepszym lekarstwem na tą zarazę jest jego całkowita ignorancja.
3
Szkoda, że Balde nie zdążył, no ale cóż nie każdy ma takie zdrowie jak Lewandowski.
W razie potrzeby wejdzie w przerwie i pomoże nam wywalczyć awans. To wspaniałe wzmocnienie składu. Przeciwko Interowi piłkarz o charakterystyce Lewego jest niezbędny. Martwi jednak trochę to, że przez ponad 2 tygodnie był poza grą.
Jednak bez Lewego w składzie to my ostatnio strasznie się męczyliśmy. Ledwo co dawaliśmy radę wygrać ze słabszymi lub remis wyciągnąć. Oczy trochę bolą od takiej gry i zawału można dostać. Ostatnie mecze pokazały, że w systemie Flicka klasyczna 9-ko jest niezwykle ważnym elementem.
2
@Pawlak1992 to jest kibic realu który tutaj jedynie trolluje, ignorujcie go
17
@Hasszz ta tykająca bomba miała wielki udzial w tym że na 26 spotkań 23 wygrali dwa zremisowali i tylko jedno przegrali. Wcześniejsz nie tykająca bomba - penia - tak tylko z twoich ust zasłyszane- co nam zapewniła?
0
@CPuyol nie mamy nikogo innego...
0
@Bongos27 zachowujesz się jak typowy niedzielniak, przypisujesz innym własne zachowania. Jak pójdziesz chociaż raz w życiu na mecz barcelony to pogadamy, może nabierzesz szacunku do innych. Typowy z cienie sezonowiec - 100 komentarzy, od 2023... zaangazowany w ch...
0
@CPuyol lewandowksiwgo brakuje bardziej, zwlaszcza na takiego rywala jaki. Jest inter gdzie potrzeba zawodnika dobrze grającego głową i tyłem do bramki I pomagającego w obronie przy stalych fragmentach, co lewy robi doskonale
0
@FCB24 oczywiście że eric
8
Z Lewandowskim i Balde wygramy to spokojnie. Balde zrównoważy potencjał skrzydeł. Lewandowski nie tylko przetrzyma w środku pola i da się sfaulowac ale wyczyści te wrzutki z różnych i stałych fragmentów po których inter strzela masę bramek. Oby zdarzył. Będzie bardzo potrzebny.
2
Araujo... Szczęsny... babol
1
Boże araujo już pokazuje swój potencjal. Chociaż z drugiej strony. Gorzej niż Martin to się nie da.
0
@Michas_13 nie umie przetrzymać piłki, nie potrafi grać głową jak przegrywa wszystkie pojedynki o górna piłkę, słabo się zastawia, jedyne co lepiej robi od lewego to mobilność.. ale to raczej kwestia wieku a nie umiejętności. Do stylu flicka nie pasuje tak bardzo jak lewym. flick woli napastników o innej charakterystyce. Tak grał w bayernie. Tak granw barcelonei. Tak próbował w kadrze Niemiec ale tam mu nie wyszło.
0
@DJ6 jak utoruje nam drogę do finału i wygra nam final to pewnie dostanie. On lub pedri.
1
@sakuo a ja wolę bezpieczny z przetrzymaniem piłki w srodku pola i wynikiem 2,3 do 0
1
@Bongos27 pasuje tez do ciebie
0
Martinez przegrał główkę... CO to jest?
1
Torres ... boże niech on w końcu trafi w bramkę... !!@
1
Torres ... boże on jest 3 razy gorszy od lewandowksiego... potrzebujemy tej bramki
0
Martin nieźle to blokował...
0
Ta kara nie powinna biec w czasie w którym zawodnik nie może brać udziału w zawodach z powodu kontuzji. Jak i tak jest niedostępny do gry to co to za kara.
0
@Bogan to chyba każdy widział na boisku, Szczęsny kilkukrotnie nas ratował, np. przy "podwojnym" strzele wliczając dobitke, ale nie wylacznie bo było jeszcze kilka innych sytaucji. Gdyby wtedy puścił gola mecz mógłby wyglądać zupełnie inaczej. Przy straconych bramkach nie miał nic do powiedzenia, zaryzykuje stwierdzenie że nie ma na świecie bramkarza, który mogły obronić takie strzały. Ferran poza sytaucja bramkowa i jeszcze jednym całkowicie nieudanym str,ale był zupełnie niewidoczny, a grał wiele minut. Nie potrafił przetrzymać piłki, zagrac tyłem do bramki, o górne piłki w ogóle nie walczył. Martin to chyba dość oczywiste, cała seria głupich strat w środku pola, także bardzo ryzykowne przy wyprowadzeniu piłki będące następstwem niecelnych podań, co samo w sobie ma tym.poziomie nie powinno mieć miejsca, a jak ma to drastycznie obniża ocenę zawodnika.
0
@Azazel_Pazuzu Z rzutów wolnych padają także bramki gdy mur jest prawidłowo ustawiony... Nie każda bramka stracona z wolnego to błąd bramkarza? bądźmy poważni. Strzały z wolnych np. Declana Rice nie były do obrony, podobnie było z tą sytuacją. To nie była wina Szczęsnego. Strzał był kapitalny. Bramkarz nie miał żadnych szans. Nikt by tego nie obronił. Podobnie jak przy bramkach Rice i wielu innych sytuacjach.
18
oby też Lewandowski zdażył na rewanż, ale z tym może być problem bo by musiał wyleczyć kontuzje w 2 tygodnie, a mówili o 3 tygodniach przerwy...