Alan_fcbfan
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Powód dla którego dobrze tu nie będzie nigdy… Autentycznie się człowiek wku**ia jak czyta o takim kolesiostwie
2
Ostatnie lata fatalne, ale z drugiej strony to wina nieumiejętnie budowanej kadry w czas, czyli wtedy kiedy naturalnie przychodzi czas na zmiany czy inne roszady.
Do pewnego czasu niekwestionowany top1 defensywnych pomocników i w czasach Xaviego i Iniesty cichy bohater środka pola o którym nie mówiło się tak wiele jak o tej wspaniałej dwójce.
Będzie trochę smutno i dziwnie bez Busiego, ale jednym słowem można powiedzieć - nareszczcie! Gratulację zdobycia 9 Mistrzostwa Hiszpanii i oby Cię godnie pożegnano!
15
Gratulacje Królu.
1
36 lat (od nowego sezonu), liczby mimo to kosmiczne, świeżo upieczony mistrz świata, o ile Haaland nie zgarnie LM to w ZP bez konkurencji.
Coś za wcześnie na Arabusów.
Coś mi się się nie chce w to wierzyć, ale różnie może być.
15
Zawsze możesz Pep wygrać LM w tym sezonie i potem przyjść razem z Gundoganem do nas…
2
@kosmos91 Ściągamy Leo, bo chcemy być konkurencyjni poza ligą. W tym celu potrzebujemy kogoś kto robi różnice i innych doświadczonych zawodników, których klub chciałbym pozyskać jak np. Gundogana. Poza tym nigdy nie powinien odchodzić więc można to potraktować jakby cały czas tu był.
2
Kolesiostwo w cenie u nas. Zatrudniajmy profesjonalistów, którzy się znają na robocie, a nie piłkarzy, którzy kiedyś u nas grali...
0
Jeśli to prawda, to sprzedawać i się nie zastanawiać. Liczby powiedzmy wykręcił w miarę fajne, ale dużo lepiej mieć skrzydłowego, który robi zagrożenie dryblingiem.
0
@Coutinho007 Kurde tylko z tą grą Hiszpanii pod skrzydłem Lucho to pod koniec też nie było dobrze.. jeszcze więcej podań nawalali niż Barca i nic z tego nie było...
0
@RobiS ja miałem handi -1... porażka jakaś.
3
Nie ma absolutnie żadnych przeciwskazań żeby wpuścić Yamala. Nikt i tak jakości nie zapewni, a młody może chociaż coś wykombinuje... szczególnie, że będzie miał motywacje, aby się pokazać.
0
Gramy tak słabo, że Osasuna już pewnie zdążyła zapomnieć, że grają w 10 ;)
1
@Adran360 Się powinni cieszyć, że Arabów odwiedza ;DD
0
@VamosVamos Chyba w punkcie 3 to się błąd wkradł. Dobre sezony to miał jak był w prime w którym nie jest od jakiś 6 lat.
0
@pax Wolne decyzje z Osasuną... a pomyśleć w nowym sezonie w Europie... strach.
1
Jak oni mają tak bezjajecznie i niekreatywnie grać, to niech wejdzie Lamine i powrzuca za kołnierz co nie co...
0
Tyle podań w poprzek nawalić żeby ostatecznie niecelnie wrzucić... brzmi jak plan.
0
Pienkny dryblink
2
@norbi77 Tym bardziej, że Kessie zacznał powoli grać coraz lepiej...
5
Mam wrażenie, że w takim ustawieniu jest trochę za mało siły ognia..
0
Bttsik na kuponie, chwile Cię nie ma - wracasz, a tam Legia już czerwo... nieźle.
7
Poroniony pomysł
Oddawać, przynajmniej w teorii - perspektywicznego, młodego gracza, za niewiele lepszego flopa z AM?
Musimy ściągać graczy głodnych gry i prezentujących ''coś więcej'', a nie znów jakieś wynalazki.
1
Śmieszne jak jeden mecz zmienia opinie gawiedzi. Krótkowzroczność do kwadratu.
15
To jest wręcz obrzydliwe.
Powodzenia w nadchodzącej LM, ewentualnie LE po 3 miejscu w grp.
Tam twój ziomboy będzie tak brylował, że głowa mała...
0
@AlwaysBlaugrana Roberto ma koniec sezonu przez kontuzję.
0
Pedri w końcu podał jak należy, to Lewy standardowo sie potykał o własne nogi.. ahh... ;)
0
@Kaamilos87 Po prostu idealny scenariusz dla niego. Rywal dostał 3-0 do połowy, nie naciska,Busi ma dużo przestrzeni, a przeciwnik gra w 10. Nie ma się czym jarać moim zdaniem. Choć pewnie tym zaplusował u Xaviego, niestety...
2
Powrót z przytupem, brawo!
0
@Tasde No wiem wiem, tak tylko napisałem. W każdym razie, oby szybko przejrzeli na oczy, że działa to słabo. Lewy się do tego nie nadaje, nigdy tak nie grał.
1
Niech ktoś powie w końcu Lewemu żeby zaczął grać jak typowa 9, bo te jego złażenie na wszystkie strefy jest tak irytujące…