0

Powód dla którego dobrze tu nie będzie nigdy… Autentycznie się człowiek wku**ia jak czyta o takim kolesiostwie

2

Ostatnie lata fatalne, ale z drugiej strony to wina nieumiejętnie budowanej kadry w czas, czyli wtedy kiedy naturalnie przychodzi czas na zmiany czy inne roszady.
Do pewnego czasu niekwestionowany top1 defensywnych pomocników i w czasach Xaviego i Iniesty cichy bohater środka pola o którym nie mówiło się tak wiele jak o tej wspaniałej dwójce.
Będzie trochę smutno i dziwnie bez Busiego, ale jednym słowem można powiedzieć - nareszczcie! Gratulację zdobycia 9 Mistrzostwa Hiszpanii i oby Cię godnie pożegnano!

15

Gratulacje Królu.

1

36 lat (od nowego sezonu), liczby mimo to kosmiczne, świeżo upieczony mistrz świata, o ile Haaland nie zgarnie LM to w ZP bez konkurencji.
Coś za wcześnie na Arabusów.
Coś mi się się nie chce w to wierzyć, ale różnie może być.

15

Zawsze możesz Pep wygrać LM w tym sezonie i potem przyjść razem z Gundoganem do nas…

2

@kosmos91 Ściągamy Leo, bo chcemy być konkurencyjni poza ligą. W tym celu potrzebujemy kogoś kto robi różnice i innych doświadczonych zawodników, których klub chciałbym pozyskać jak np. Gundogana. Poza tym nigdy nie powinien odchodzić więc można to potraktować jakby cały czas tu był.

2

Kolesiostwo w cenie u nas. Zatrudniajmy profesjonalistów, którzy się znają na robocie, a nie piłkarzy, którzy kiedyś u nas grali...

0

Jeśli to prawda, to sprzedawać i się nie zastanawiać. Liczby powiedzmy wykręcił w miarę fajne, ale dużo lepiej mieć skrzydłowego, który robi zagrożenie dryblingiem.

0

@Coutinho007 Kurde tylko z tą grą Hiszpanii pod skrzydłem Lucho to pod koniec też nie było dobrze.. jeszcze więcej podań nawalali niż Barca i nic z tego nie było...

0

@RobiS ja miałem handi -1... porażka jakaś.

3

Nie ma absolutnie żadnych przeciwskazań żeby wpuścić Yamala. Nikt i tak jakości nie zapewni, a młody może chociaż coś wykombinuje... szczególnie, że będzie miał motywacje, aby się pokazać.

0

Gramy tak słabo, że Osasuna już pewnie zdążyła zapomnieć, że grają w 10 ;)

1

@Adran360 Się powinni cieszyć, że Arabów odwiedza ;DD

0

@VamosVamos Chyba w punkcie 3 to się błąd wkradł. Dobre sezony to miał jak był w prime w którym nie jest od jakiś 6 lat.

0

@pax Wolne decyzje z Osasuną... a pomyśleć w nowym sezonie w Europie... strach.

1

Jak oni mają tak bezjajecznie i niekreatywnie grać, to niech wejdzie Lamine i powrzuca za kołnierz co nie co...

0

Tyle podań w poprzek nawalić żeby ostatecznie niecelnie wrzucić... brzmi jak plan.

0

Pienkny dryblink

2

@norbi77 Tym bardziej, że Kessie zacznał powoli grać coraz lepiej...

5

Mam wrażenie, że w takim ustawieniu jest trochę za mało siły ognia..

0

Bttsik na kuponie, chwile Cię nie ma - wracasz, a tam Legia już czerwo... nieźle.

7

Poroniony pomysł
Oddawać, przynajmniej w teorii - perspektywicznego, młodego gracza, za niewiele lepszego flopa z AM?
Musimy ściągać graczy głodnych gry i prezentujących ''coś więcej'', a nie znów jakieś wynalazki.

1

Śmieszne jak jeden mecz zmienia opinie gawiedzi. Krótkowzroczność do kwadratu.

15

To jest wręcz obrzydliwe.
Powodzenia w nadchodzącej LM, ewentualnie LE po 3 miejscu w grp.
Tam twój ziomboy będzie tak brylował, że głowa mała...

0

@AlwaysBlaugrana Roberto ma koniec sezonu przez kontuzję.

0

Pedri w końcu podał jak należy, to Lewy standardowo sie potykał o własne nogi.. ahh... ;)

0

@Kaamilos87 Po prostu idealny scenariusz dla niego. Rywal dostał 3-0 do połowy, nie naciska,Busi ma dużo przestrzeni, a przeciwnik gra w 10. Nie ma się czym jarać moim zdaniem. Choć pewnie tym zaplusował u Xaviego, niestety...

2

Powrót z przytupem, brawo!

0

@Tasde No wiem wiem, tak tylko napisałem. W każdym razie, oby szybko przejrzeli na oczy, że działa to słabo. Lewy się do tego nie nadaje, nigdy tak nie grał.

1

Niech ktoś powie w końcu Lewemu żeby zaczął grać jak typowa 9, bo te jego złażenie na wszystkie strefy jest tak irytujące…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?