Alan_fcbfan
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A za rok do Monaco za 25mln.
1
Umiejętności wraz z wiekiem nie traci więc na luzie w wieku 43 lat nawet jako tylko rozgrywający dawałby radę. A i nie wątpię, że czasem jakąś brameczke czy wolnego by strzelił.
1
@Kosmita95 i to jest fakt, ale wydawanie nawet takich pieniędzy jak 8-16 mln na takiego piłkarza jest mocno wątpliwe w naszej sytuacji ekonomicznej.
1
@cules100pro to jest takie pie****enie dla pie****nia…
Jakoś PSG, City, Bayern, Inter, Liverpool czy Real Pedriego nie mają, a konkurencyjni są w Europie od lat. Idąc twoim tokiem rozumowania to możemy skupować za takie grosze piłkarzy i liczyć, że część z nich odpali jak Pedri i będzie kozakami jak on ?
Zobacz ilu ze szkółek w ostatnich latach wypłynęło nam świetnych piłkarzy, ale w większości to się stawia na gotowe rozwiązania. A tu kasa prawdopodobnie zmarnowana na kolejnego placka który za rok odejdzie na wypożyczenie do jakiegoś Betisu.
3
To raczej nie jeden z tych transferów które mają pomóc walczyć o wysokie cele…
19
W obecnej formie to niestety bądź stety, ale Ronaldo zabiera miejsce w składzie i Portugalia traci na jakości.
3
Najlepsze jest to, że ma zaraz 39 lat, a w zasadzie poza szybkością nic się nie zmienia. To jest geniusz tego typu, że i do 42-43 lat by grał na topowym poziomie, dalej to już tylko kwestia organizmu.
0
@Muvo Wyraźnie napisałem "Wiadomo oni problemów finansowych nie mają" z czego łatwo idzie wywnioskować, iż wiem o tym, że my mamy ;D
Poza tym było niby mówione, że transfer Gordona ma nie być jedynym. Ja nic nadto, co było pisane i mówione nie piszę.
0
@Muvo I tak i nie. No z Bernardo podobno mieli kontakty. O Alvarezie też rozmawiali z Atletico, ale oni to betony nie tylko na boisku. Więc wiesz dziennikarze plotki lubią siać, ale próby Barca podejmowała w ich przypadku...
3
Nie żebym jakoś szczególnie go lubił, ale generalnie jak my się tak będziemy za te transfery zabierać to kogoś więcej poza Gordonem się nie spodziewam.
Real kogoś chce to bierze. Wiadomo oni problemów finansowych nie mają, ale litości - wszystkich chcemy, każdym się interesujemy, a wszystkich nam zgarniają.
1
@LAMC_10 W domu PC, poza domem laptop + telefon.
0
@Marcin199310 Znając FIA to dostanie ;D
EDIT: Albo i nie ;D
3
@LAMC_10 Młody talent, spróbowałbym go u nas :D
0
@Chaoss Bzdury.
6
@blakkudium Kurde nie sądziłem, że z takim zdrowiem i umiejętnościami jak jeszcze był młodszy można zaliczyć taki zjazd techniczny i motoryczny ;D
A taki zaraz 39 letni Messi jak wino. Jedynie co to już kondycja i szybkość nie ta, ale cała reszta bez zmian.
0
Stroll stabilnie jak co roku.
0
@mekston Kwalki fajne. No Ferrari miało się rzekomo czuć znakomicie w Monaco, a tym czasem Antonelli +10 ;D No ale tor nie pomaga.
1
@Chaoss Ano. Tor tragedia.
0
Ham nie nadrabia, nudaa...
24
Wolałbym zatrzymać Casado który ma 22 lata i może się jeszcze rozwinąć i dodatkowo jest Cule niż pięknego holendra który może w końcu odpali...
3
@urbipl Tylko ten De Jong jeszcze jakoś tak najmniej tu pasuję ;D
0
Śwagry to się rozpędzają generalnie po zakończeniu sezonu;)
1
Wiadomo, że koniec sezonu, ale szczerze to nie żałowałbym sprzedać każdego kto w tej obronie jest u nas...
1
@Kozinho. Kluczowy zawodnik oszczędzany na Ligę Mistrzów ;D
3
Ja też miałem złamane śródstopie. 3 kości w lewej stopie. Samo złamanie nie aż takie bolesne, ale potem jak po zdjęciu gipsu się robiło krok i stopa się zginała to ból był.
Współczuję, bo w tym wieku i z taką formą jaką miał Fermin w tym sezonie byłby bardzo pomocny Hiszpanii…
2
@daniel32778 Ja tam tylko pamiętam jak spierdolił setkę z Liverpoolem i leżał połamany co chwilę... :D
2
@michal26 Stadion by tego nie wytrzymał. To by było niewątpliwie największe pożegnanie w historii footballu.
10
Mimo wszystko smutek jest. Wielki Polak Rodak, jedna z najlepszych 9 w naszej Barcelonie, duma!
3
Ale ten ich bramkarz to jajcarz
0
Rafa dawaj po hat-tricka