1

Ta gra już zaczyna irytować, powinniśmy klasyczną tiki take grać ;///

2

Messi się odwdzięcza za faul Smallinga :D

2

Szkoda, że go już z nami nie ma... taki sport...

2

Też mi się tak wydaję, jedni zawodnicy potrzebują więcej czasu na wejście w rytm po dojściu do klubu inni mniej. Minęło już w sumie sporo czasu, ale myślę, że Cou jeszcze teraz może pokazać swoją wartość np. w LM, a w następnym sezonie złapać stałą formę.

0

Co sądzicie o tym że Barcelona ma w planach sprzedaż Coutinho ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?