Alan_fcbfan
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Vidal w miejsce Busiego a w miejsce Vidala Fati
1
Napoli zaraz zacznie wymiękać, bo im się autobus rozleciał, wtedy możliwe ze wyjdziemy na prowadzenie
0
Nie no... jak już maja strzelić to robią to szybko i efektownie.
0
Zadziwiająco szybka zmiana. Setien przestraszony
0
Napoli 30% posiadania piłki 3 strzały. FcB 70% 2 strzały
0
Biegamy po stracie piłki. Jest nieźle.
0
Nie fajna wiadmość. Jeżeli chodzi o Roberto to jest to nasz najlepiej wyprowadzający piłkę obrońca.
2
Ten bramkarz ma ewidentnie dość.
0
Skład marki byłoby fajnie widzieć moim zdaniem.
0
Fajny meczyk generalnie ładnie gramy, ale w końcówce zawsze zwalniamy obroty
1
Po co oni tak zwalniają te akcje?!
0
Mało ambitni Ci nasi zawodnicy, że ich 2-3 zadawala po przeciętnej grze
0
@Dani13 Bo ta gra nie jest dobra. Na obecną chwile nie wystarczająca na LM, i zbyt przeciętna na LL
0
Ręce opadają...
1
Arthur za Busiego mógł wejść i Ansu za Roberto a nie...
6
I cyk Busi za zasługi do końca sezonu w wyjściowej 11
1
0 piłek do przodu jak zwykle dobiegamy na skraj 20 metra i cofamy piłkę do tyłu, pomocy brak, obrona nie istnieje
0
Obrona nie istnieje haha
0
Bądźmy szczerzy, słabo grają ;/
0
Obrona drewno - typowo
0
Ter Stegenowi już odwala
1
Pique zawieszony, jeszcze jakby za Busiego dać Vidala może by nie było tyle chodzonej gry..
0
@Przemek2323 Jak gra z takimi ogórasami to mu się nie dziwie.
2
Spadamy w lidze na 2 pozycje, odpadamy z CdR, a niedługo Napolii sie po nas przejedzie. Sezon stracony. Chyba, że wierzymy w cud w LM
0
To już nie chodzi o same wykończenie... trochę szczęścia by się przydało, tutaj, antkowi i Fatiemu...
0
Zakładając, że dojdzie do dogrywki to oni płuca wyplują
0
Zaraz dostaniemy gola i się skończy, dołączymy do naszych białych kolegów.
1
On ma szczęście, że za to czerwonej nie obejrzał haha
1
Takich podań brakuje
1
@rk Więc jakby się plotki okazały prawdą, to bym mu się nie dziwił...