0

Vidal w miejsce Busiego a w miejsce Vidala Fati

1

Napoli zaraz zacznie wymiękać, bo im się autobus rozleciał, wtedy możliwe ze wyjdziemy na prowadzenie

0

Nie no... jak już maja strzelić to robią to szybko i efektownie.

0

Zadziwiająco szybka zmiana. Setien przestraszony

0

Napoli 30% posiadania piłki 3 strzały. FcB 70% 2 strzały

0

Biegamy po stracie piłki. Jest nieźle.

0

Nie fajna wiadmość. Jeżeli chodzi o Roberto to jest to nasz najlepiej wyprowadzający piłkę obrońca.

2

Ten bramkarz ma ewidentnie dość.

0

Skład marki byłoby fajnie widzieć moim zdaniem.

0

Fajny meczyk generalnie ładnie gramy, ale w końcówce zawsze zwalniamy obroty

1

Po co oni tak zwalniają te akcje?!

0

Mało ambitni Ci nasi zawodnicy, że ich 2-3 zadawala po przeciętnej grze

0

@Dani13 Bo ta gra nie jest dobra. Na obecną chwile nie wystarczająca na LM, i zbyt przeciętna na LL

0

Ręce opadają...

1

Arthur za Busiego mógł wejść i Ansu za Roberto a nie...

6

I cyk Busi za zasługi do końca sezonu w wyjściowej 11

1

0 piłek do przodu jak zwykle dobiegamy na skraj 20 metra i cofamy piłkę do tyłu, pomocy brak, obrona nie istnieje

0

Obrona nie istnieje haha

0

Bądźmy szczerzy, słabo grają ;/

0

Obrona drewno - typowo

0

Ter Stegenowi już odwala

1

Pique zawieszony, jeszcze jakby za Busiego dać Vidala może by nie było tyle chodzonej gry..

0

@Przemek2323 Jak gra z takimi ogórasami to mu się nie dziwie.

2

Spadamy w lidze na 2 pozycje, odpadamy z CdR, a niedługo Napolii sie po nas przejedzie. Sezon stracony. Chyba, że wierzymy w cud w LM

0

To już nie chodzi o same wykończenie... trochę szczęścia by się przydało, tutaj, antkowi i Fatiemu...

0

Zakładając, że dojdzie do dogrywki to oni płuca wyplują

0

Zaraz dostaniemy gola i się skończy, dołączymy do naszych białych kolegów.

1

On ma szczęście, że za to czerwonej nie obejrzał haha

1

Takich podań brakuje

1

@rk Więc jakby się plotki okazały prawdą, to bym mu się nie dziwił...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?