0

Stałem się fanem Fatiego, ale mimo jego wieku uważam, że sprawdziłby się lepiej niż Griezmann. Może jakby ławę przygrzał by się ocknął z całym szacunkiem do niego...
MSF

9

Powinien mieć pierwszy skład. Robi wiatr na skrzydle, a tego właśnie na skrzydłach trzeba, odkąd Neymar odszedł grają tam piłkarze których nie jest to nominalna pozycja, albo tacy co na skrzydle są wozem z węglem. Niestety ściągnęli Griezza, który nie radzi Sobie u nas ani na N, ani na LS. No a przecież nie posadzą 120 mln na ławkę... ;/

18

Ja to bym w końcu zobaczył De Jonga na ŚPD i wyżej Arthur + Puig. Samą młodą krew w środku pola, ale tak się najpewniej nie stanie.

0

Leo mając 19 lat był lepszy niż Griezmann teraz i wcześniej.

1

@yla Popieram. Znów ktoś przyjdzie i będzie grać drewno...

0

@fhero Zacznijmy od tego, że taki klub jak PSG nie ważny jaki skład by miało i tak nie wygra LM.
Kolejna sprawa to, że gdy Neymar BYŁ w FCB to jakość była, więc czemu miałoby jej nie być z powrotem?

0

Możecie mnie zjeść, ale nie ma Neymara nie ma jakości. Inni to są zestresowani jak Messiego zobaczą i grać nie potrafią. Naszym priorytetem jest ŚN jak nie mamy typowego skrzydłowego... Suarez zaraz wraca,a on spokojnie Sobie pogra jeszcze z dwa sezony. Szczególnie, że grał z dokuczającym kolanem, więc jak wróci to może być nawet lepszy niż dotychczas, a pewności, że Dembele się nie połamie jak wróci mieć nie można. Mogliby na Ansu postawić lub na Braithwaita na skrzydle.
De Jonga na ŚPD. Dawać szanse Araujo, Puigowi, Alenii i Collado, zostawić Semedo.
I już skład wyglądałby lepiej.

1

Co jak co, ale ja bym się Umtitiego nie pozbywał, dopóki grał był ścianą.

0

Ja to bym chyba jednak wolał zobaczyć u nas Wernera. Raz, że tańszy, ma lepsze wyniki to o połowe tańszy. Więc jeżeli mamy zamiar kupować jeszcze Neymara to Werner byłby lepszą opcją, byłoby więcej kasy na ewentualne inne transfery.

2

Co z tego, że spalony i tak Fati powinien grać więcej.
Mecz nudny i bez fajerwerków zresztą nic nowego. Setien Sobie nie radzi póki co.
Zmiany fatalne Vidal 73, Fati 84, Firpo 89 z czego tylko Fati był dobrą zmianą
Skoro nie mamy skrzydłowego Braith z Fatim na zmiane powinni grać.

0

Haha... co to jest za zmiana ? Fati na 6min (+1-5min)

1

Łał... a co gdyby nie ta przypadkowa ręka ?
Wynik by się skończył 0-0 najpewniej...

0

Gra na stojąco dzisiejszej wyjściowej jedenastki a do 75 żadnych zmian.
Jak piłkarz wchodzi na 15 min nie ma jak się rozegrać. Jeżeli już ci emeryci musza grać powinni być zmieniani w 60 min...

0

Jakieś zmiany by się przydały - Puig, Fati, Collado

0

No zaraz się skończy cudowanie Ter Stegena golem dla RSSS

0

Vidal niby ma ciąg na bramke i się odnajduje w miare w polu karnym, ale w gruncie rzeczy gramy 3 defensywnymi pomocnikami...

0

@Tatazolwinia Ma na pieńku z klubem, nie z zawodnikami. Różne rzeczy się dzieją. Ja bym go widział z powrotem patrząc na naszych obecnych ''skrzydłowych''.

0

@catalanian09 Ile błędów by nie napopełniał, ile raz by się sam po czole nie pokopał, skuteczność i ilość bramek i tak ma większą niż chociażby Griezmann.
W każdym razie jest typowym finalizatorem akcji, a kogoś takiego nam trzeba, kto walnie z dystansu jak trzeba lub nie boi sie wejść w pole karne. Stać go na jeszcze jeden sezon (ten po tym) znakomitej passy strzeleckiej. No bo sam Suarez swój wiek rozumie i mówi, że kupno nowego napastnika jest potrzebne więc.

0

@catalanian09 w takim razie są ofermami, skoro gra przy najlepszym piłkarzu na świecie wywiera na nich taka presję. Bo coś mi się nie chce wierzyć ze Messi ich tak tyra.
Neymar, Suarez znali/wciąż znają swoją wartość i umiejętności piłkarskie i ich nie „blokuje” w żaden sposób.

2

@kilanosio Wy chyba nie wiecie co mówicie, mówiąc że pora na wymianę Messiego. Cała resztę jak najbardziej, ale nie ma obecnie piłkarza który zapewni taka jakość jak Argentyńczyk w tak wielu aspektach jak np: stałe fragmenty, kombinacyjna gra, drybling, kontrola, przegląd pola, bramki i asysty.

0

Jak się jest Barcelona to się powinno tak myśleć zawsze.

0

@robsons23 a co ma zkiwać 3 pomocników potem cała obronę i strzelić gola ?
Nikt akcji nie kreuje to i Messi czasem nic nie wykombinuje.

1

Pora na Martina za Vidala

0

Czuć bramką dla nas

2

Uważam, że powinien wystąpić Braithwaite na skrzydle potem zostałby zmieniony przez Fatiego.

0

Szczerze to nawet jak przejdziemy to co dalej ? Trafimy na kogoś mocniejszego od Napoli i taka statyczną nic nie ugramy. I tak biegali więcej niż zazwyczaj pressing był ale to stanowczo za mało.

1

5 minut doliczone... zamiast szybkiej zmiany i próby podwyższenia to żółwie tempo się załącza...

5

To jest istna masakra.
Nie dość, że mamy wąska kadrę to jeszcze Vidal zawieszony. Busquets chyba tez za żółte kartki. Jedna zmiana, Fati dopiero w 87 min.
Mógł Vidal pójść w miejsce Busquetsa a Fati z miejsce Vidala. Quiqe się nie postarał jeżeli o to chodzi

0

Gdzie podziały się zmiany ?!
Fati chocby trochę dynamiki by było. Puig może ??

7

Messi wiecznie nie ma z kim grać. Nikt sensownie się nie ruszy, nie pokaże...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?