La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1828 Culés

Co sądzicie o tym że Barcelona ma w planach sprzedaż Coutinho ?

@Alan_fcbfan Póki co nie wyobrażam sobie, że miałby zostać sprzedany. Cieszyłem się jak dziecko na ten transfer. Wierzę, że Cou poprawi swoją sytuację i wróci z formą. Wg mnie powinien zostać ma kolejny sezon.

@Alan_fcbfan głupota.

@Fabik87 Też mi się tak wydaję, jedni zawodnicy potrzebują więcej czasu na wejście w rytm po dojściu do klubu inni mniej. Minęło już w sumie sporo czasu, ale myślę, że Cou jeszcze teraz może pokazać swoją wartość np. w LM, a w następnym sezonie złapać stałą formę.

@Alan_fcbfan Nie ma w planach, tylko rozważa opcje. I to według mało wiarygodnych źródeł.

@Alan_fcbfan Jakby Jadon S. przyszedł. Czemu nie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Podsumowanie tygodnia

Cytat tygodnia

Jeśli ktoś przyjeżdża do innego kraju, musi się przystosować do życia w nim, zbliżyć się do ludzi. Najważniejszy jest język. Uczenie się go to najlepsza część, ponieważ to zostaje na całe życie. Dla mnie mówienie w języku kraju, w którym żyję, to oznaka szacunku i wdzięczności

Marc-André ter Stegen o swojej adaptacji w Barcelonie

Kalendarium

Yaya Touré został oficjalnie zaprezentowany jako nowy nabytek FC Barcelony. Reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej otrzymał koszulkę z numerem 17 na plecach.