Alan_fcbfan
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@krajana Nic. To była tylko aluzja luźno nawiązująca do zjawiska jakim jest kibolstwo, "ultrastwo" i wszystkie podobne ugrupowania tego typu.
0
Ahh ten troglodycki styl życia, niczym na naszych trybunach;D
5
@BIGCULES Nie wiem od ilu lat oglądasz nasze mecze, ale sądząc po tym jaką bzdurę teraz napisałeś stwierdzam, że od niedawna. Najwidoczniej umkęło Ci brak jakiejkolwiek woli walki w naszych panienkach w ostatnich kilku sezonach jeśli chodzi o mecze w ramach rozgrywek europejskich. Zamiast gryźć trawę chociaż na pokaz, to wychodzili na te mecze, rozkładali nogi i czekali na zaoranie, a motywacja kończyła się na klepaniu piłeczki jako odpowiedź na nowoczesny football.
I owszem, to jest DNA przegrywów, bo na tym klubie te wszystkie upokorzenia w ostatnich latach odcisnęło piętno. Nadzieja chociaż w tym, że teraz w większości biegają w naszym składzie piłkarze, którzy nie byli częścią tych wpi****li i może jak dostaną trójkę, to zamiast spuszczać głowy i człapać po boisku z miną mokrego kota będą dalej zapi****ać jak na zawodnika FCB przystało.
Na drugi raz zastanów się zanim coś napiszesz, bo twój kom wyglądał jakbyś pod kamieniem spędził ostatnie 10 lat poczynań tego klubu.
1
@daniel32778 Mocniejszy czy nie, oni są poukładani w miare przez Enrique i przede wszystkimi nie ciąży na nich DNA przegrywów.
0
No niestety, ale jak środek nie będzie kontrolował meczu, a obrona nasra w portki jak to ma w zwyczaju z topowymi zespołami, to Mapet może nastukać sobie nawet i hat-tricka...
0
Samo to, że nie ma dryblingu go dyskwalifikuje. Od lat nie mamy porządnych skrzydłowych na bokach. Messi to akurat inny przypadek, ale teraz jak go nie ma wypadałoby mieć na obu stronach skrzydła potrafiące robić różnice.
0
@KrychaFCB Lepiej żeby dograł. Przerwa na repry umie wybić z rytmu, a tu i tak grają w przewadzę więc niech Sobie gra.
1
Niby podać mógł, ale nie zmienia to faktu, że macha łapskami, a sam nic nie trafia w tym meczu...
0
piękny ruch bez piłki :DD NIe ma komu podać
1
@Arden To tak nie działa. Idąc tym tokiem rozumowania tak młody Pedri w takim wieku byłby najlepszym asystującym pomocnikiem w jak krótkim czasie.
Sytuacja może wyglądać na 100%, ale wielokrotnie na to składa się wiele zmiennych:
Trzeba opanować piłkę, mieć miejsce, trafić w nią chociażby, widzieć jak jest ustawiony bramkarz itd...
1
Niech nie wraca na PSG, bo na razie bez niego gramy dobrze. Chociaż z nim ostatnio graliśmy fatalnie więc tym bardziej. Wejdzie bez formy, bez vervy do gry i będzie znów podawanie w bok i w tył bez jajec.
0
@Bykunn A tego to ja nie wiem. Pamiętam po prostu jak przed wyborami parlamentarnymi Mentzen coś mówił właśnie, że jak ktoś nie ma możliwości udać się do lokalu wyborczego w swoim regionie, bo np jest właśnie gdzieś na uczelni/wyjeździe, to może to uczynić w taki sposób w jaki wspomniałem wyżej.
Nie testowałem, byłem osobiście więc więcej się nie wypowiem.
0
Jeśli się dalej będzie rozwijał nie ma przeszkód by go trzymać do rotacji. Czasem taki nieoczywisty zawodnik może się za rok, dwa okazać strzałem w dziesiątkę.
0
@Mixtape Nie wiem jak w przypadku tych samorządowych, ale w tych do parlamentu można było oddać online albo poprzez tą Apke mObywatel.
Normalnie się wpisywało uczelnię i nawet chyba sale w której się aktualnie znajdujesz.
0
A co tu dużo myśleć, jak to prawda to go odprawić czym prędzej. Lamine jest już 100x lepszy od niego. Jedynie co, to podejrzewam, że on sam by się nie zgodził odejść.
0
Wiadomo, że chodzi o powrót Balde po kontuzji, bo jest tam emotka jakiegoś kota nie chce mi sie na insta wchodzić ale pewnie jakiś Gepard czy coś patrząc na to jakie odejście ma Balde ;)
Co do Simonsa, mega zawodnik, do tego młody, a już robiący różnice. Aktualnie o wiele bardziej przemawia do mnie taki ofensywny styl, niż to co prezentuje Pedri jak gra.
5
Jak się patrzy na sędziowanie tego z krwi i kości madrytczyka to się nie dziwie...
1
Ładnie pograli. No i przytomnie Felix linie przytrzymał.
0
Ciężko wygrać nie oddając strzału, ani nawet nie przebywając chociaż 10 sekund w okolicach bramki przeciwnikaa...
1
To, że gramy beznadziejnie to jedno, na szczęście Atletico standardowo robi wylew więc może coś na farcie się uda przepchnąć.
1
@Firestone Coś tam czasem potrafi. Na pewno lepsze to niż podwieszać na skrzydle pomocnika i jeszcze bardziej sie zapodawać na śmierć...
3
Z Raphinhą to za dużo nie zagrozimy..
9
Lucho zajebisty trener co by nie mówili.
Zbiera doświadczenie w różnych miejscach, coś wygrał. Wydaje mi się że jakby hipotetycznie znów nas trenował w dłuższej perspektywie zrobiłby wyniki.
0
@Kengo 1,2,3,5 to najlepsze części... Inne to chłam straszny niestety...
0
Wystarczy spiąć dupę i na spokojnie finał by się dało ugrać choćby rzutem na taśmę. Niestety w finale każdy z możliwych rywali będzie dla nas prawdopodobnie ścianą.
0
Nie ma co odkładać ewentualnego nieuniknionego, po przejściu potencjalnie słabszej ekipy. Dawać City, Bayern albo Real. Najlepiej Bayern, drzemiący w dalszym ciągu niezwykłym potencjałem w ataku i pressingu skład, który przechodzi aktualnie lekki dołek. Idealny przeciwnik na dobry mecz zakończony naszym zwycięstwem pod warunkiem, że 4 litery będą spięte do czerwoności i chociaż odrobiona finezji będzie w naszej grze i wtedy zwycięstwo byłoby na prawdę realne. Mogłoby to poskutokować wzniesieniem się na fali i próbę postawienia się City (w zależności jak tam się ułożą strony drabinki), co i tak raczej skończyłoby się wpier***em, ale może chociaż wstydu by nie było... co w naszym przypadku jest od lat na porządku dziennym, więc może jakiś miły wyjątek od reguły by nastąpił.
0
Generalnie z takim Yamalem w formie jak pomoc w miare dowiezie idzie ten mecz zamknąć nawet i z 3:0.
Niestety cały ewentualny wysiłek z tej rundy i tak zostanie zmarnowany w następnej (prawdopodobnie, ale wątpie, że magicznie ich oświeci) więc niech chociaż nam dadzą widowisko...
0
Gdyby was Klopp albo Guardiola przetyrał to byście przez tydzień wstać nie mogli, a potem jak w zegarku byście chodzili… i grali… może…
6
Jak ja już widzę, że klub ma jakiś plan albo, że ktoś będzie trenował pod okiem tych ich specjalistów to zamiast czuć się z tym faktem lepiej to czuje tylko większy niepokój o tych chłopaków. Tak samo jak było po zatrudnieniu Xaviego, że klub zainwestował w jakieś tam najnowsze technologie sztucznej inteligencji i jakieś oprogramowania do analiz i, że Xavi z tego ochoczo korzysta, to wyszło, że zamiast być lepiej to jest fatalnie. Nawet najlepsze narzędzia nie zastąpią topowego trenera, za to topowy trener mający o takich nowinkach pojęcie, może wyciągnąć z nich i z Siebie maxa. A po doniesieniach sprzed kilku miesięcy i lat wiadomo na 99%, że ci specjaliści to pewnie będą jakieś żurki wzięte z losowego miejsca okraszone mianem "specjalisty".
Uwierze jak zobacze efekty... i nowego trenera.
1
@Comentateiro Pedri będąc zdrowym już od wielu miesięcy zawodzi. W jego repertuarze na stałe przyjęły się podania do boku, w tył i tlen do 60 min.
Od święta coś ładnego rzuci. Jak go poskładają musi się wziąć do roboty.