Agrafka
Dołączył/a: maj 2024
Jarosław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Rozpierdala mnie ze tak kręcicie hejt na Gordona fani Barcelony turniej nie wszedl jeszcze faze dwcydującą pierwszy mecz a płaczecie ze liczb nie robi zobaczycie jak duzo bedzie od niego zależało jak bedzie naciskał francuzów albo portugalczykow co nie beda bogli podawac miedzy sobą w obronie spokojnie tak jak lubią xd
1
@Hubertusk za podstawowego zawodnika Angli ? XD
0
@Gibbon_FCB jeszcze jest takie cos jak rola w zespole xd
0
@aszymbeher zobaczysz ze w fazie pucharowej Gordon bedzie gral w pierwszym skladzie w kazdym meczu
2
Wkurza mnie ze czepiliście sie gordona xd
0
Anglia nie ma lepszego Bramkarza ?
0
@Faro a rafinia jaki blysk zrobil xd
1
@PuszkinFan patrz jak rasford przesuwa sie dziwinie w obronie xD
1
Rasford nie wie gdzie biegac xD
0
Zobaczymy co wasz rasford pokaze xd
0
@an_di z gordonem graja 12 na 11
0
@cchesterr43 ale macie podniete ciagle tym rafsfordem xd
0
@Coutinho007 najwidoczniej spelnia założenia trenera jak w kazdym meczu Angli gra w pierwszej 11 xd
1
@pride1899 pare razy mogli go uruchomic jak wybiegał w koncu ktos mu takie podanie da
1
Wy nawet nie zdajecie sobie ile dobrej roboty Gordon robi w tym meczu xD
0
@Pawel13sz co chcesz od Gordona ?
3
Kane jak Lewy xD
1
@AmigoBlancos Z kolei w innym meczu moze blysnąć rajdem przez 60 m xd
1
Przypominam ze Portugalia nic nie grała na euro 2016 3 remisy w grupie 3 miejsce awanse po Karnych i gol finale z dupy xD
1
@misterio to akurat mocna repka z afryki xd
0
Leon zrobi wiatr na skrzydle
0
@Laminedependencia no wymienil z 400 podan
1
@Bykunn oni pokolnali serbie 3:0 skad wiesz ze nie beda czarnym koniem turnieju
2
@Dari0G Curacao grało odważnie xd a po drugie Niemcy w ostatnich latach juz wystarczająco sie skompromitowali xd
0
@Kgorecki2500 myslisz ze latwo sie gra jak w pierwszym meczu takie ogorki maja sile i biegają jak w finale przesuwaja z napastnikiem na 30 m w obronie xD
0
@Tasde W koncu zaczną dalej wygrywac maja do tego mozliwości
2
Ludzie Hiszpania nie bedzie sie przeciążała zeby rozbic ten mur z 10 obrońcami i tak wyjda z gruoy nawet na 3 miejscu sobie mogą ludzie sie smieja ze Hiszpania sie skompromitowała a prawda jest taka ze siły rozkladają i fazie pucharowej beda nabierac wiatru w zagle i pewnie co najmiej o 3 miejsce powalczą
0
@VamoSBarca88 bo wzp ma 10 obroncow xd
0
@Spider_Man jak to ?
0
Powiem wam nawet jak hiszpania przegra dzisiaj to i tak nie znaczy ze daleko nie zajdą wazne bedzie wstrzelenie sie z forma w tym dlugim turnieju