Agrafka
Dołączył/a: maj 2024
Jarosław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Trochę śmierdzi jak Lewy wymuszał transfer na władzach Bayernu Alvarez chyba robi to samo xD
1
@domin1515 pewnie nie może xD
0
@mercurial2000 jest maj kurna xD
4
@Zoker pojebane ze w tym okienku psg kupiło neymara za 222 i mbappe za 180 znając życie tam Jeszce inne transfery były nie było wtedy limitów?
2
@Zoker wiesz jak piłkarz odchodzi z Barcy to głównie jest powód dlatego takie ceny xd
0
@Pawlak1992 jeszcze pewnie będą transfery co się nic nie słyszy a te co się słyszy to kij wie czy coś się uda
0
@Jasialdinho ja bym chciał żeby Portugalia coś pokazała finał Ronaldo Vs Messi nie wiem czy to możliwe przez drabinki xd
2
@RC28 właśnie mała Cena
0
A co ze zgrupowaniem reprezentacji angli kiedy mają?
1
@Kozinho. Po prostu nie potrafi tego aspektu gry robić
2
@PIWOSZ89 wystawiłby na 16 m co gość był sam zajebał by petarde taki chaos byłby że była szansa jakaś a nie wrzuta górą na cały zespół wieczystej na 5 m xD
4
Czemu on nie wystawił na 16 m jak sam stał bo wieczysta nie miała już zawodnika do obstawienia xD
0
@wojopancer po mundialu zaczną się mocne transfery w Europie
1
@Frimpong i tak by nie grał w meczach chyba ze w grupie na 10 min w jakimś meczu o pietruszke
0
A jakby Ronaldo wygrał mundial i by coś mu wyszło w jakimś meczu to byłby ciekawa historia
0
@Karol145 pewnie jak wystartuje to człowiek to poczuje
0
Ale to czekanie Lewego może mieć plusy jak jakiś napastnik z topu złapie kontuzje to może być na wygranej pozycji i sobie przejdzie
0
@DonAndresFCB no zrobi różnice będzie wszystko budowane na tym osiągnięciu i przychody zyskają na pewno
3
@Aragorn33 na Lewym Bayern zrobił super interes czysto finansowo
2
Widzę Laporta idzie na bank w następnym sezonie albo wygramy ligę mistrzów albo to jeszcze bardziej jebnie niż kilka lat temu xD
0
Nic dziwnego że Barca się wzmacnia real też pewnie po Muniadlu ruszy i wyda z 400 mln xd
3
@Tomcio tak więc dobrze ze go kupiliśmy bo cena mogla mu wybić tylko do góry xD
2
@Rifek wiadomo że szybciej już były rozmowy przecież transfer już praktycznie potwierdzony w maju xD
0
@Akstzsiam Torres zagra a jak nie to zagrają na fałszywą 9
1
@Dankho94isback liczby mogą przyjść
0
@fenix1983 wiadomo że zyski ale nie jest tak że my możemy tyle wydać jak w końcu wejdziemy do zasady 1/1 ze środki które pozyskanie przy sprzedaży możemy wydać dopiero na transfery i wtedy możemy zarejestrować?
0
@Aequlibre potrzeba tylko z 180 mln xd
0
@Cule1234 bayern podbije im cene i barca kupi za 90 mln...
0
@Lordzi bayern tylko cene pewnie podbija specialnie xd
0
Gordon przyda nam się ale jak zrobimy taki transfer będziemy musieli sprzedać jakiś zawodników i dość mocno żeby jak kolwiek kogoś pozyskać na obronę ale będą braki w kadrze xD