0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Pyziol
A czy ktoś za niego zaoferuje chociaż 100mln? Bo za darmo to go chętnie City weźmie.

2

@Felipe_PL
No tak bo za EV nie było kompromitacji. EV to słaby trener, którego już dawno temu należało usunąć. Inna sprawa że zrobiono to w połowie sezonu i zastąpiono inna miernotą. Tego nie popieralem

3

Od kiedy trener musiał przepraszać piłkarzy za to, że na nich krzyczał, bo się im biegać nie chciało, to ten zespół nie ma trenera

2

Racja. Po jaką cholerę zatrudniać trenerów doświadczonych z nazwiskiem i charakterem, którzy dają większą szansę, że zagonią gwiazdeczki do pracy? Lepiej zatrudnić im kumpla z boiska, z którym będzie słodziutko w szatni.
Ot taka nowa świecka tradycja: trenerem Barcy może być tylko były zawodnik. W ten sposób kandydatów nie braknie. Tylko że jest to droga do.......

PS Xavi to legenda. Uwielbiałem patrzeć jak gra. Ale on dopiero się uczy trenerskiego fachu!! Nie niszczmy jego legendy!

1

@Jarema1987
wiesz, za 20 mnl euro pewnie mógłby zmienić zdanie

27

Facet zarabia 20 mln euro brutto. Przestańcie się z nim cackać. On z zawodnikami postępował podobnie (też nie wiedzieli dlaczego ich nie chce w składzie).
Słowa Iniesty to czysta kurtuazja, ale prawda jest taka, że nie jeden trener w takich okolicznościach wyleciał. I tyle.

Inna sprawa, że szukania następcy na gwałt w środku sezonu, podczas gdy już 2 lata temu było wiadomo, że jest kiepski, to głupota. Nikogo teraz nie znajdą.

2

Ten zarząd to jednak farsa. Drużynie to nie pomoże, a Xaviemu zaszkodzi.

0

Zastanawia mnie tylko jak trenerem takiej drużyny jak FC Barcelona można było zrobić kogoś takiego jak Valverde? Cóż takiego usprawiedliwiało jego zatrudnienie? Osiągnięcia zawodowe jako trenera? No nie bardzo! Niskie wymagania finansowe EV? No też nie bardzo. Słynne DNA Barcy? No bez jaj.....

1

To nic nie da. Jednego przeciętniaka (Valverde) zastąpi drugi (Koeman). To już za daleko zaszło i zbyt widoczne jest, że tam rządzi szatnia. Zarząd na to pozwala, bo zdobyli 2 razy mistrza. I tyle. Nikt tam nie zatrudni trenera z wizją charyzmą, który zagoni gwiazdeczki do roboty. Polowa składu to stare, syte koty. Kończy się jazda na oparach po Enrique.

6

Taki pomocnik, podobno niedoceniany. Ale jak przychodzi co do czego, to nikt go nie chce kupić.
Paradoks

13

Valverde I dna Barcy? Oni tak na serio?
Jeśli ten gość ma dna Barcy, to znaczy że uległo ono potwornej mutacji, rodem z horroru science fiction.

0

Widocznie w Katalonii podoba im się obecny styl gry Barcy, skoro ich media nawet tego gówna nie nazywają po imieniu. Widocznie tak ma być. Gdzie jest napisane, że Barca nie może pójść w ślady AC Milanu? 3 sezon tego pseudo trenera to równia pochyla. A kolejny średniak w kolejce do objęcia steru. Koeman nie jest żadną gwarancją powrotu do nowoczesnego futbolu.
Kończy się jazda na oparach po Enrique. Połowa składu to stare, syte koty. Nadziei brak

9

Kolejny zawodnik, który nie pasuje do koncepcji Valverde. Tylko że EV nie ma żadnej koncepcji. A więc jak można pasować do czegoś, co nie istnieje?

0

@Pablo14
Dembele trzeba teraz na siłę wystawiać, żeby chwycił trochę formy, strzelił kilka bramek (może). To wtedy łatwiej go będzie sprzedać.


1

Że co, proszę? " poprawienie aspektu fizycznego..." No przecież Pan Trener nie uważa tego za jakiś tam priorytet. Bo biegać to trzeba "mądrze", czyli w obecnej odsłonie - najlepiej wcale.

1

Mnie osobiście Koeman nie przekonuje. Pamiętam Everton za jego rządów. No łba to nie urywało. Ale gdyby wziął za mordy nasze przepłacane gwiazdeczki, kazał zapieprzać po boisku, przewietrzył porządnie szatnie (bo niektórym się już nie zachce zapieprzać), to kto wie? Przecież to jest tylko piłka nożna, to nie szachy. To aż tak skomplikowane nie jest. Przy takich indywidualnych umiejętnościach, jakie posiada większość naszej kadry, trzeba dodać zaangażowanie, szybkość i mamy fajnie grający zespół. Może przynajmniej z kontry nauczymy się znowu grać?

7

Zachowanie Messiego to poziom przedszkola. Obraził się, że nie kupili Neymara, a kasa poszła na Griezmana. Profesjonalista hehe. No tak, ale tu można go tylko chwalić. Ta drużyna jako kolektyw nie istnieje.

3

Przy tym trenerze nawet uznane nazwiska wypadają blado. A zatem co tu gadać o wychowankach?

5

Może najpierw wyrzucić tego pseudo trenera, zatrudnić kogoś z nazwiskiem i charyzmą, a potem pisać kto się sprawdza a kto nie? Może koniec pudrowania tego syfu, który EV po sobie zostawia.

0

@kaamil1910
Pozostałość po Simeone. Podobnie było z Coutinho po przejściu z Live

7

@Pstryk
No tak, bo w LM za to dużo biega :})

2

@ALDON84
No tak, brakuje nam szczęścia do dobrej gry. Tak od 3 lat. A na poważnie., od 2 sezonu EV widac, że ta miernota nie ma pomysłu na grę. Żadnego

0

@Undertaker87
Jakby ich nigdy nie było. No znikneli

1

@Maks91
Każdy, który weźmie za mordy nasze przeplacane gwiazdeczki.

4

Ten facet zarabia ponad 20mln funtów za sezon.

0

@prezes757
Nieźle, co? To znaczy przesrac pieniądze. Klopp zarabia 7mln

3

Eee tam. Valdi to super trener. My się tu po prostu nie znamy.

0

I co tam, wielbiciele EV?

0

Gra w chodzonego. Dno

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Co było najgorsze w Barcelonie w 2020 roku?