La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1434 Culés

#Tiki-taka

Antoine Griezmann o sytuacji Dembélé: Są dryblingi, gole, kontuzje… Jednak przede wszystkim jest człowiek! Kolejna przeszkoda do pokonania na twojej drodze, ale wrócisz silniejszy fizycznie i psychicznie! Smutno mi, widząc, jak opuszczasz EURO, lecz wiem, że będziesz z nami na boisku. [Instagram]

12

Griezmann to przyszły kapitan Le Ble.

0

@Encore watpie w to

3

@Rust_Cohle Czemu?Dla mnie pasuje do tej roli

5

@Encore mydło w płynie Le Ble to nie żadne ble ble:D

5

Ja to bym chciał wtedy powiedzieć, ok skoro to takie proste to wstrzymujemy wynagrodzenie. Ciekawe czy wtedy tak bez stresu by żyli.

0

@Encore Varane jest przed nim w hierarchii i jest młodszy o 2 lata.

5

Griezmann to świetny charakter - zawsze robi dobrą atmosferę, a serducha do walki nie można mu odmówić.

0

Fajnie ze okazał wsparcie dla przyjaciela.

1

@tbas czyli jakbyś tak złamał nogę lub z innych przyczyn nie był zdolny do pracy przez dłuższy czas to oczywiście zrzekasz się wynagrodzenia od pracodawcy, a później od ZUSu?

0

@Yoshi94 Chodzi mi o komentarz Grie. Oczywiscie masz racje, ale wiecznie słysze jak to wróci mocniejszy, nic sie nie stało, wszystko jest ok. Nawet w ZUS jest limit chorobowego. Włąsnie że sie staje, bo ma mocny limit płacowy, dużo kontuzji, nie możemy sprzedac i mamy lukę w kadrze. Jest coś takiego jak umowa b2b i za L4 nie płaca. Patrząc na zarobki to nie Etat.

0

« Powrót do wszystkich komentarzy