- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 867 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 867 Culés
0
Panowie, w ostatnich dniach mam sporo na głowie i dopiero we wtorek "złapię luz" ;)
W związku z tym, pragnę zapytać, czy ostatnimi czasy (powiedzmy w ciągu zeszłego tygodnia) pojawiły się jakieś ciekawe / ważne informacje dot. Barcy?
Niezbyt mam czas zaglądać na LR, więc wyhaczyłem jedynie:
-Alba najprawdopodobniej będzie dostępny na Klasyk
-Koeman ustawił do pionu Griezmanna, który głupoty opowiadał na konferencji
-Depay opowiedział o niedoszłym transferze i zasugerował, że w styczniu może przejść do Barcy
-Zarząd znów chce obniżyć pensje piłkarzom / zawodnicy się buntują
-Hazard nie zagra w Klasyku
-Wywalenie Bartomeu posuwa się do przodu / głosowanie może odbyć się na początku listopada
Czy oprócz powyższych informacji wydarzyło się coś istotnego, co dotyczy Barcy? Z góry dzięki za odpowiedź :)
2
@LuisSalvano Nie.
18
@LuisSalvano Zgredek nie żyje
12
@LuisSalvano Busquets ostro pompki napierniczał na treningu
https://streamable.com/3eld4q
1
@LuisSalvano Dramatyczna sytuacja klubu pod kątem finansowym.
Z ciekawostek są przecieki, że Fati z dużymi szansami na nagrodę Golden Boy.
Komentarz usunięty
6
@Brashearr Jak Fati dostanie Golden boya to będzie skandal
0
@Encore Niby dlaczego? Chłopak jest genialny.
0
@arasz1819 @Moderacja , @wpwelement
2
@LuisSalvano Bo są lepsi
0
@Encore Ok, to już kwestia podejścia. Mimo wszystko uważam, że nazwanie ewentualnej wygranej Fatiego "skandalem" to gruba przesada.
3
@LuisSalvano a wzywanie moderacji to nie gruba przesada? :]
6
@LuisSalvano To nie jest kwestia podejścia. Przewaga Sancho, Haalanda czy kanadyjczyka z Bayernu jest tak duża że jeśli Fati dostanie to będzie to kompromitacja.
1
@LuisSalvano Nie no umówmy się, tyle ile Fati strzelił łącznie goli przez cały rok, tyle (lub zbliżona ilość) Haalland strzelił w samej LM...
Jak dla mnie Norweg powinien tu bezkonkurencyjnie wygrać.
1. Haaland
2. Sancho
3. Davies
4. Fati
Tak typuję.
Swoją drogą w tym roku jest większa konkurencja o GB niż chociażby rok temu.
Miejmy nadzieję, że Ansu wygra za rok.