La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1293 Culés

35

Eric Abidal zostanie zwolniony jeszcze dziś. [Achraf Ben Ayad - Bein Sports]

0

@BarcaInfo W końcu.

0

@BarcaInfo xddd czyli jednak out? Fajna Barcelona

0

@BarcaInfo Hahahaha no i bardzo dobrze.

8

@BarcaInfo Znając Bartka, to pewnie to wyglądało tak, że najpierw powiedział Abidalowi, że ma powiedzieć Setienowi że Go wywala, a potem gdy Abidal wrócił to było takie: hahah lol Ty też :D

0

@BarcaInfo oho! Ciekawe kto za transfery będzie odpowiadał :P
Bartek sam będzie negocjował

konto usunięte

0

@patrykzmc2000 Akurat jak Barto brał się za transfery osobiście to były one z najwyższej półki, m.in. Luis, jeżeli dobrze pamiętam :D

0

@LuisSalvano Suareza Zubi załatwił.

konto usunięte

0

@Gomess A ok, to pomyliłem się. Dzięki. Jednak wydaje mi się, że w jakimś transferze Barto brał udział. Neymar?

0

@LuisSalvano De Jong. Co do Neymara, to już o tym dyskutowaliśmy, jak ta transakcja wyglądała (rozstrzygnięta korzystnie dla Barcelony :)) Ale możesz poszukać artykułów, w których jest opisane, jak Barto unikał jak ognia zamieszania go w sprowadzenie Neya, bo nie chciał być wiązany z Neymargate. Był wtedy vice, o ile pamiętam.
Edit: https://www.fcbarca.com/81171-el-confidencial-w-2013-roku-barca-zagwarantowala-neymarowi-100-milionow-euro.html

konto usunięte

0

@Dari0G Ty miej swoje zdanie, ja swoje. Dla mnie temat tamtego transferu jest zamknięty.

0

@LuisSalvano Jasna sprawa.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: