La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 813 Culés

15

Cześć, ogłoszenie haxball nr 2. Niektórzy wiedzą, niektórzy nie, staram się zorganizować mistrzostwa larambla w haxball. Zbieram uczestników, liczba miejsc: 32, w tej chwili jeśli osoby które pod wczorajszym postem odpisały lub dały herb są uznawane za zapisane do mistrzostw, takich osób było 12, więc liczba wolnych miejsc wynosi 20. Jeśli ktoś jest chętny, serdecznie zapraszam, odpisz w komentarzu, lub daj herb. Osoby zapisuję do soboty do godziny 14ej, tak by po familiadzie mieć już pełną obsadę i bym mógł zrobić krok do przodu z organizacją. Co do turnieju: najpierw faza grupowa, potem pucharowa, mecze 1v1, każdy z każdym i rewanż w fazie grupowej, pucharowej jak i w samym finale, każdy mecz bez limitu goli grany na czas 2 lub 3minuty. Nad meczem będzie czuwał delegat, być może nawet delegaci to wyjdzie w praniu, być może ktoś kto ma superekstramegahiperinternet zrobi tak aby w pokoju było np 10 osób i będzie możliwość oglądania tego, jeśli nie, to ja zakładam pokój dla 3ech osób i rozgrywamy mecze. @codemat się zapowiedział i może ogarnąć discorda tak abyśmy mogli się spotkać w jednym miejscu by dograć szczegóły. Ja do wszystkich zgłoszonych napiszę też prywatną wiadomość w sobotę, będę czekał powiedzmy do godziny 20ej na potwierdzenie. We wczorajszym wpisie pisałem też o wpisowym 5zł lub 10zł, od siebie daje 50zł, wygrany wybrałby cel charytatywny na który pójdzie cała pula, dajcie znać czy tego chcecie, czy też gramy bez wpisowego. Teraz pozwolę sobie oznaczyć osoby które jak mniemam (odpisały lub dały herb wczoraj) są chętne do gry:
ja, wyżej wymieniony codemat, @Piotr89Sand @Jaca27 @CalcioFan @FCBMati10 @kamilo0066 @Reiv111 @Antee @ranger3120 @Damian11 .
Zapraszam wszystkich, amatorów jak i tych troszkę lepszych. Jak ktoś jakieś ma pytania lub pomysły to śmiało.

1

@emeu oznaczam również @IronSanHybrid , przepraszam, że tu, ale limit.

5

@emeu Pisz mnie. Wpisowe może być, jeśli ja będę skarbnikiem :D

1

@emeu zglaszam sie :D

1

@emeu Spoko nie gniewam się :] ze mną to będzie szybkie 3:0 bo wczoraj dopiero odkryłem te grę :>

1

@emeu Będzie kopane.

1

@IronSanHybrid każdy tak mówi ^^
@FCBeSeM @Tom0VeB zapisani
@KamQiX może być skarbnik, albo wygrany poda na koniec link do akcji i każdy potem wrzuci hajs i da jakiegoś screena, że to zrobił i tyle, ale to kwestia do dogadania będzie już jak się wszyscy zbierzemy w grupie bo rozumiem też, że nie każdy będzie chciał pomóc w ten sposób :)

2

@emeu 1v1 to fatalna sprawa, ale mogę się dopisać :)

0

@RobsonPL zapisany, ale łatwiej na początku mi to zorganizować niż od razu 2v2 lub 3v3, być może coś takiego kiedyś :)

1

@emeu Zgłaszam się.

1

@MaTt_BarcaFan zapisany :)

2

@emeu chętny :D

0

@emeu jak power to chętnie , classic 1 na 1 to nuda

konto usunięte

0

@emeu Za słaby jestem :D

1

@Piotr89Sand czyli usunąć z listy?
@DanielVeB teraz klasyk, to dopiero pierwszy raz, więc robimy wszystko tak jak bozia nakazuje, na udziwnienia przyjdzie czas, jeśli pierwszy turniej okaże się sukcesem. Pytanie mam, zapisywać cię Daniel, czy nie?
@damianex10 zapisany :)

0

@emeu mimo że 1v1 jestem słaby to was pojade XD

2

@emeu zapisuję się. Choć wolałbym co najmniej 2vs2. Mecze 1 na 1 są zwyczajnie mega nudne dla mnie. W obecnych czasach raczej nie powinno być problemu z umawianiem spotkań w większym gronie.

konto usunięte

0

@emeu Usuń. Niech ktoś ze skillem zagra. ;)

1

@emeu ja chętny

0

@shinthps zapisany. Wiesz ja to organizuje pod swoje możliwości, wczoraj zrobiłem pokój na 2v2 to były lagi, a nie chcę potem słuchać, że ktoś przegrał bo lagi, dlatego pierwszy turniej będzie tak klasyczny jak się tylko da. Poza tym przy 2v2 trzeba sobie dobrać drużyny bo wątpię by ktoś chciał być losowany z kimś innym, a to z kolei znowu dogadywanie, czy cała czwórka będzie miała czas itd. Tak jak mówiłem, teraz 1v1,później jak będzie fajnie to pomyślimy o 2v2,moze nawet 3v3.

0

@Piotr89Sand ja gram więc i ty możesz :D no ale ok, usuwam w takim razie.
@Fartlow zapisany.

0

@emeu dobra. To mnie 1vs1 nie licz. Nudzi mnie to na maxa.

1

@emeu Jak można to ja rwnież

1

@emeu chętnie zagram

2

@shinthps ok, usuwam :) @Zip @Dany_boy zapisani :)

1

@emeu Witam, jestem zainteresowany :D

1

@emeu chetny jestem do gry ;D

0

@BarcaFC123 @sintesox cześć, zapisani :)

0

@emeu Fajnie, że wspomniałeś i mnie zapisales. Gram głównie 3vs3 I 4vs4. Na 1vs1 jestem lama, ale miło będzie podszkolić umiejętnosci. :D Symboliczne 5 zł dorzucę do celu charytatywnego.

« Powrót do wszystkich komentarzy