La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1374 Culés

konto usunięte

5

Obawiam się latem newsów typu - Agent Griezmanna: "Antoine ma ważny kontrakt i nie ma zamiaru opuszczać Barcelony. Nie ma tematu". Powtórka z Dembele. Ale obym się mylił :D

17

@LuisSalvano a z jakiej okazji miałby niby opuszczać Barcelonę?

1

@LuisSalvano No bo tak szczerze, Inter to cały czas klub półkę niżej od Barcelony, a i Inter raczej nie da mu takiego kontraktu jak Barcelona.

konto usunięte

2

@VamosRakieta z takiej że Luisowi marzy się Neymar.

7

@LuisSalvano Jasne niech wszyscy idą na rękę Barcelonie i odchodzą by ta mogła sprowadzić Neymara.

1

@LuisSalvano Też się obawiam takich newsów, bo bardzo źle by to o Barcelonie świadczyło. No ale nic nowego w sumie, tu masz rację.

konto usunięte

3

@VamosRakieta Bo tak mu każe La Rambla, bo przecież Lautaro taki kozak, w pierwszym sezonie strzeli 90 bramek i 6 trofeów sam nam wygra.

0

@MrMischol to o 80 goli więcej niż grizman

0

@LuisSalvano Oby tak bylo.

0

@LuisSalvano Prędzej to bedzie taka sama sytuacja jak z Bale, Inter nie jest potęgą w Europie on nigdy tam nie pójdzie

konto usunięte

0

@KapiFCB A co ma Neymar wspólnego z wymianą Griezmanna na Lautaro?

konto usunięte

0

@HansLanda Tylko wtedy za rok nie płacz, że gramy przeciętnie i męczymy się że średnimi zespołami.

1

@LuisSalvano Mam taka nadzieje, licze, że po odejsciu Messiego wrocimy do naszych prawdziwych korzeni bo to co obecnie dzieje sie z tym klubem to paranoja. Ile to nie bylo śmiechu z Realu i ich wydawania pieniędzy. Teraz jesteśmy w tym lepsi i mamy z tego jeszcze mniejsze korzysci, w dodatku zero szacunku sciagajac goscia ktory pozwal zespol.

konto usunięte

0

@HansLanda W sensie, że Leo odejdzie latem? I to niby ja jestem naiwny?

0

@socha słabo liczysz skoro już Griezmann ma 12.
Za rok jeśli będzie grał to nastrzela podobną ilość goli.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: