La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 808 Culés

0

W jakim wieku byliście gdy zaczeliscie interesować się piłka nożna grać, oglądać mecze? Ja zacząłem w wieku 5 lat grac na podwórku i oglądać, a w klubie zacząłem grać gdy miałem 10 lat:)

25

@Krzychu1899 Ja próbowałem odwzorować to co wyprawiali w Galactik Football. Niestety pomysł z wejściem na poprzeczkę i zeskoczeniem z niej robiąc salto, licząc na to, że "Oddech" doda mi mocy, był lekko mówiąc słabym pomysłem.

konto usunięte

1

@Danny Gaucho Ooo shit, oglądał to, mordo

1

@Chwytliwy Piona byku :)

2

@Krzychu1899 Mój początek kibicowania jest bardzo wstydliwy...bo właściwie zaczynałem jako kibic Real-u. Na 10 urodziny dostałem koszulkę Ronaldo(Luiz Nazario) gdy grał w Real-u i "kibicowałem" im. Na szczęście Ronaldinho mnie nawrócił na dobrą drogę, którą stąpam do dziś.

0

@Krzychu1899 Ja grać zaczynałam jakoś w wieku 4-5 lat z kolegą i bratem. Tak porządnie oglądać zaczęłam gdzieś w wieku 11 lat, choć wszelkie mistrzostwa, ważne mecze LM, reprezentację oglądam od zawsze, bo ojciec oglądał, choć to było katorgą, a jak skracali wieczorynkę, żeby puścić jakieś durne studio, to już w ogóle chyba nie mieli serca ;D

konto usunięte

1

@Krzychu1899 Chciałbym pamiętać, na pewno zacząłem oglądać wcześniej, ale wyraziście pamiętam jedynie finał LM Barca United z 2011

2

@Krzychu1899 Jakieś 8 -10 lat. Byłem turbofanem Rivaldo, stąd Barcelona. A pierwsze mecze jakie ogladalem to mistrzostawa we Francji 98 r.

konto usunięte

1

@Danny Gaucho Przecież Ty kibicowales Piratom,a Oni nie mieli fluxa :D

0

@Krzychu1899 kurde od urodzenia.. wolałem piłkę zamiast poduszki. Tak mi opowiadali. Bardziej świadomie grać to już w wieku 4-5 lat. W przedszkolu już miałem fioła na bank. Co do oglądania spotkań to regularnie od 9 roku życia. Euro 96. Wcześniej na pewno coś było, ale ni cholery nie pamiętam.

0

@Baaarca95 Wtedy tego nie wiedziałem xD

konto usunięte

0

@Danny Gaucho Ale wtopa :D

konto usunięte

3

@Krzychu1899 Miałem 8 lat to był 1981r kiedy poszedłem z ojcem na pierwszy swój mecz Kolejorza. Rok wcześniej już oglądałem olimpiadę w Moskwie którą do dzisiaj doskonale pamiętam. Dzięki piłkarzom Lecha a w szczególności dzięki Mirkowi Okońskiemu podwórka pełne było młodych chłopców z numerem 10 na koszulkach namalowanych zwykłą farbą. Takie to były czasy, codziennie piłka przed szkołą w trakcie długich przerw, po szkole i później po odrobieniu lekcji. Tak sobie liczyłem że dziennie grałem około 4 godzin w piłkę na podwórku do tego dochodził codzienny WF czy też raz w tygodniu SKS. Jak poszedłem w wieku 13 lat na pierwszy trening to od razu wchodziłem do pierwszego składu. Teraz jak nie zaczniesz trenowac w wieku do 8 lat to można zapomniec o jakimkolwiek sukcesie.

0

@Krzychu1899 Granie w gry nawiązujące do piłki nożnej to czas gdy miałem około 5 lat, ale jesli chodzi o interesowanie sie sportem to chyba to był mecz Wisła-Barcelona wygrany przez Wisłę 1-0, pamiętam jak wyczekiwalem finału w Rzymie i wtedy juz kibicowalem Barcelonie mimo ze byłem dzieciakiem.

0

@Janiama W jakim grałeś klubie? :)

0

@Dynak Same here,choć w piłkę się kopało już od przedszkola :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: