La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1514 Culés

32

Dani Alves: ''Byłem bliski dołączenia do Chelsea w 2007 roku. To, że tak się nie stało to wina klubu, a nie moja. Ja myślałem, że wszystko jest już potwierdzone i będę pracował z Mourinho. Od tamtej pory nasze relacje nie są już jednak tak dobre jak wcześniej. Być może Mourinho myśli, że niepowodzenie transferu to była moja wina, ale to nie jest prawda.'' [Marca]

konto usunięte

16

@BarcaInfo przeżywa że Mou go nie trenował, ja na jego miejscu bym skakał z radości XD

0

@BarcaInfo W 2007 zimą? Bo w lato już Mourinho nie było w klubie

konto usunięte

0

@Kusco15 Mourinho odszedł jakoś we wrześniu/październiku 2007 z Chelsea. Pracował jeszcze na początku Ligi Mistrzów.

0

@Chwytliwy Podejrzewam że nie byłeś raczej trenowany przez Mourinho, więc czemu nie skaczesz z radości? ;)

0

@Kusco15 Latem. Tak jak kolega napisał Mourinho odszedł z Chelsea po jednym z meczów Ligi Mistrzów w 2007 roku.

0

@Chwytliwy Jest sporo piłkarzy, którzy doceniają Mou, np. Ibra. ;)

1

@Junngeas Ibra mówił, że zawodnicy Mou sa w stanie umrzeć za niego na boisku, więc gość musi mieć coś w sobie.

konto usunięte

0

@Kacper1432 no właśnie byłem trenowany

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?