La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1033 Culés

5

Pokorzystałem trochę z tego Cinema City Unlimited ale trzeba było anulować ;P Dalej uważam, że to super opcja jak ktoś lubi kino bo zwraca się po dwóch weekendowych seansach w miesiącu no ale ostatnio czasu mniej jest plus trzeba też koszta ciąć. A poza tym Multikino i tak lepsze
@macio_944 @marcin62 @Arkon @MesQueUnClub_87 @PatrychoO @Jakchcesz @heniusss @Safrani

2

@Kgorecki2500 Fajna to jest opcja.
Ja też lubię Helios w mieście Uć

1

@Kgorecki2500 Nie korzystałem więc ciężko mi się wypowiedzieć, ale dzięki za opinię. Częściej bywałem w Multikinie, bo tylko to miałem najczęściej pod ręką. :D
Z chęcią bym częściej odwiedzał kino, ale nie nauczyłem się na tyle niemieckiego żeby łapać kontekst na bieżąco jak w przypadku angielskiego.

0

@Kgorecki2500 nie polecam cinema city bo wspierasz reżim izraelski, lepiej Helios ;D

0

@Kgorecki2500 Ja wolałbym abonamenty HBO Max i Amazona w cenie takiego karnetu, może nawet na Disneya by starczyło.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?