La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 770 Culés

11

W końcu przyszła ,,kryska na Matyska”:

Dokładnie 20 lat temu FC Barcelona zremisowała 1:1 na Camp Nou w rewanżowym meczu 1/8 Ligi Mistrzów z Chelsea FC i awansowała do ćwierćfinału. W rewanżu podopieczni Rijkaarda nastawili się na długie utrzymywanie się przy piłce a publika na zapraszanie Mourinho do teatru. Goście z Anglii byli z każdą minutą coraz bardziej bezsilni i wściekli patrząc jak Ronaldinho w samej tylko pierwszej połowie wykonuje 5 celnych zagrań piętą a w 79 minucie dostali gola też po magicznej akcji Brazylijczyka. Wyrównać zaś zdołali dopiero w 90 minucie za sprawą Terry’ego. Barça rozegrała ten mecz jak wybitny torreador walke z bykiem. Niestety Messi zerwał mięsień dwugłowy uda, choć była to dla niego dobroczynna kontuzja, gdyż w trakcie rehabilitacji zmienił fatalną mięsno-słodyczową diete i potem już nie powrócił na szczęście do złych nawyków.

@Adran360
@AssisMoreira
@Bernard777
@Gary
@KrychaFCB
@Lionel_Messi10
@Marusek
@misterio
@Ogorinho1974
@Safrani

2

@FCBparasiempre Legendarne boje Barcelony z Chelsea były czymś najlepszym jeśli chodzi o pary w dawnej lidze mistrzów w XXI wieku.Dopiero Real z City to przebił choć tutaj zaczyna to być nadmiernie mielone.

1

@FcPortoFan1999 Swego czasu to też pojedynki Bayernu z Realem Madryt też były wielkimi hitami...
A co do "Obywateli", to ja się ciesze że będą grali z tymi cwaniakami, gdyż prześcieradłom ewidentnie nie leżą angielskie kluby...

1

@FCBparasiempre Bayern i Real też były mocne ale jednak nie tak zacięte i długotrwałe jak te dwie.

1

@FcPortoFan1999 No(!) powiedzmy...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?