- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1270 Culés
Gorące dyskusje
BorzyKrzys
20
Kiedy oni zrozumieją, że ośmieszają na razie siebie, a nie Skolima. "Żyłem w ciągłym lęku,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
LAMC_10
11
Maja Chwalińska.https://twitter.com/i/status/2062128793297236287
21 odpowiedzi
Gosciuu
4
Taka głębsza myśl mnie ostatnio naszła: kiedyś się nie bałem starości. Teraz, choć wciąż... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1270 Culés
36
Suarez gryzie Albę, a Alba aktorzy po kontakcie z... Suarezem xD
Piłkarze kapitalni, ale pod kątem boiskowego zachowania nie dało się ich oglądać.
To mnie zawsze w Albie najbardziej denerwowało. Pierwszy do bójki i machania rękami, ale gdy tylko ktoś go dotknął, to przewracał się tak, jakby dostał młotkiem.
13
@NeroTFP1 Ja Alby wręcz nie cierpiałem, a po Anfield dla mnie ten typ był skończony.
5
@NeroTFP1 Jakby nie grali w Barcelonie, to by raczej byli tutaj nielubiani :)
5
@NeroTFP1 Ja może jestem niewidomy, ale gdzie on go na tym filmiku niby próbuje ugryźć?
3
@NeroTFP1 xDDDD Zero zdziwienia, że akurat oni.
@misterio 5 sekunda?
1
@NeroTFP1 Tu nie było ugryzenia żadnego. Złapał go za kark, a Alba nie widział kto go łapie.
9
@misterio nie próbuje tylko gryzie, a chwilę wcześniej tą ręką alba mu z tyłu coś grzebał
0
@NeroTFP1 Niestety pod względem zachowania to boiskowi imbecyle zawsze byli
2
@misterio 6 sekunda
2
@misterio @Starrk No nie wiem. Moim zdaniem gryzie go w rękę czy też wbija mu zęby. Jak zwał, tak zwał.
2
@Starrk
Popatrz na prawa rękę Suarez ja lekko podgryza Albie xdxd
2
@misterio .w prawa rękę XD podgryza xD
6
@Comentateiro Obrazek gdzie Alba płacze w przerwie przy stanie 3:1 w dwumeczu na korzyść Barcelony to coś czego nie wyprę z pamięci. To była twarz Barcelony w Lidze Mistrzów- obsranej gdzie pojawiała sie presja. To przez takie mecze dalej gdzieś ta nutka niepewności we mnie siedzi
1
@Starrk A po 6 sekundzie chyba chodzi o palec, którym Alba trafia go w policzek. Skupiłem się też na karku i wyglądało to tak, jakby faktycznie można zinterpretować, że chodzi o kark.
1
@NeroTFP1 To są ruchy już wrodzone, ciężko nad tym zapanować. Luis to zwierz a zwierzęta tak mają. Nie każdy da się wytresować.
2
@NeroTFP1 Faktycznie, tego nie zauważyłem.
1
@misterio pod koniec, w dłoń.
0
@stool Tak, możecie mnie już nie oznaczać, widzę to. Zinterpretowałem, że chodzi o szyję/kark, bo w ostatniej sekundzie filmiku Alba łapie się za nią, a nie widzę, żeby Suarez w kark go ugryzł, tylko mu założył duszenie. Faktycznie koło 6 sekundy się do niego wyszczerza w kierunku palca/dłoni.
1
@Eklerek @Transu96 @mekston @NeroTFP1 @Romario87 Też nie widzę żadnego ugryzienia. Ma cały czas otwarte usta, tylko dotyka go zębami. To chyba się nie kwalifikuje pod ugryzienie.
0
@Pawlak1992 to i tak kolega z zespolu - wiec tutaj nie ma sie o co kwalifikowac ;)
0
@misterio masz racje ja tak samo zadnego ugryzienia nie widzialem ale jak to zawsze brudnopiso wysrywy sensacji szukaja
1
@NeroTFP1 Ja na tym filmiku w ogóle nie widzę ugryzienia. On powstrzymuje dwóch kolegów rękami, drąc jednocześnie japę i w momencie jak odwraca się w stronę Alby (który ofc nie chce odpuścić jak zwykle) to ręce Jordiego są po prostu blisko otwartych ust Suareza i zachodzi takie wrażenie próby ugryzienia, ale to trwa sekundę.
@Comentateiro @sebo939 Mam takie samo wrażenie. Niby wybitny zawodnik, top 2 w historii pod kątem wyrabianych statystyk jako LO, wygrane trofea itd., ale zawsze mi czegoś brakowało w najważniejszych meczach, być może twardej, nieco brutalnej gry w obronie. Alba bardziej był wahadłowym niż kimś pokroju gości jak Ashley Cole albo nawet Carvajal. Czasem się miało wrażenie, że właśnie on jest symbolem tej bezjajeczności, jaka panowała mniej więcej od sezonu 16/17 aż po 2024 rok. Oczywiście było kilku innych piłkarzy, którzy też się w to wpasowali, m.in. późny Pique i Busquets czy kilku poślednich, wręcz epizodycznych piłkarzy.