La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1605 Culés

6

Ta scena to dla mnie kwintesencja kina akcji. I nie ma znaczenia, że jest naiwna, wyolbrzymiona, przesadzona i pewnie pod kątem technicznym dałoby się ją zrobić lepiej.

Najważniejszy jest fakt, że Chuck Norris, Sylvester Stallone, Bruce Willis, Arnold Schwarzenegger, Dolph Lundgren, Jason Statham i Terry Crews (chociaż tych dwóch ostatnich akurat to młodzieniaszkowie przy całej reszcie), czyli najjaśniejsze gwiazdy kina akcji i ci, którymi człowiek za dzieciaka zachwycał się na szklanym ekranie, stają po jednej stronie i robią totalną rozpierduchę. I to jeszcze wszystko wzbogacone van Damme, który jest czarnym charakterem. Brakowało tylko Seagala, który złamałby kilka rąk.

I to wszystko wzbogacone jeszcze sucharami z pewną historią: "Jupikajej" czy Arnold mówiący do Chucka: "Kto się tu jeszcze pojawi? Rambo?".

To są moi Avengersi.



@Ojciec5tkidzieci @escarabajo @MesQueUnClub_87 @Kidd @JimMorrisonFCB

2

@NeroTFP1 Tam jeszcze Scott Adkins był, legendarny Yurij Boyka

2

@Ptasior
Tak, wyleciał mi z głowy. Również mocna postać. Potem bił się jeszcze z Ip Manem w czwartej części. No i oczywiście Jet Li, który pojawia się w pierwszej części "Niezniszczalnych", a w dwójce jedynie na początku. Trzecia część jest już słabsza, ale dodatkowo dla Harrisona Forda, Mela Gibsona, Antonio Banderasa i Wesley Snipesa nadal warto obejrzeć :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?