La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1662 Culés

9

Blaugrana w Lidze Mistrzów:

25 listopada 1999 r. FC Barcelona remisuje na Camp Nou z Manchesterem United 3:3 w ramach fazy grupowej Ligi Mistrzów. Już w pierwszej minucie na prowadzenie wyprowadził gospodarzy Sony Anderson. Pozostałe 2 gole dla Barçy strzelił Rivaldo. Zwłaszcza ten ostatni gol dla gospodarzy był bardzo ważny, ponieważ dał FC Barcelonie remis 3:3.


@Safrani
@Ogorinho1974
@Mixtape
@misterio
@Lionel_Messi10
@KrychaFCB
@Culer9002
@AssisMoreira
@Arkon
@Adran360

1

@FCBparasiempre byłem, widziałem. W końcu grały ze sobą dwie moje ulubione drużyny

1

@Safrani O Panie(!) kolego, to gdzie ty nie byłeś!? To ja tobie pod tym względem do pięt nie dorastam! Pozazdrościć tobie to za mało powiedziane...!

1

@FCBparasiempre w wielu miejscach nie byłem. Ale generalnie na mecze latałem dość sporo. Szczególnie do 2006 roku, dopóki mi się syn nie urodził. Potem musiałem ograniczyć. Ale od jakiś sześciu lat znów latam sporo. Z synem.
A tak w ogóle, to byłem na przykład najmłodszym kibicem Widzewa, który zrobił sto meczów wyjazdowych.
Do tego pięć lat mieszkałem i pracowałem w Portugalii, więc na mecze Barcelony miałem bliżej.

1

@Safrani Uuuu panie, odjeło mi mowe. Po prostu brak mi słów! A ja przez te wszystkie lata siedziałem w lesie jak dzik...

1

@FCBparasiempre może to i nie takie złe. Siedzieć w lesie.

1

@Safrani To zależy. Generalnie temat rzeka...

1

@FCBparasiempre pewnie, że tak. Może kiedyś przy piwie ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?