La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1249 Culés

4

Czyli ekipa Trumpa chce deportować kilkanaście milionów ludzi, w tym kilka tysięcy Polaków rodaków. Trzymam kciuki i będę się przypatrywać jak im to będzie wychodziło.

2

@Safrani Trump dba o o polską demografię [zobacz jak]

25

@Safrani Jeśli są tam nielegalnie to jak najbardziej powinien.

0

@Safrani spokojnie jak chcę wyrzucać tania siłę robocza to na pewno inflacji to pomorze;) a zdaje się że to był gł.powód że go wybrali;)

4

@Safrani brednie dla mas, które łykną wszystko. Deportują trochę w świetle kamer i tyle.

konto usunięte

5

@Borneo A ja myślę, że inflacji to podlasie.

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@TheNekro94 on też chcę zlikwidować i import i To też wpłynie na podwyższenie inflacji chcę zrobić tu dobrze swoim kumplom biznesmenom którzy pozbędą się konkurencji i zapłacą za to ludzie.Nie rokuje mu....

0

@TheNekro94 no i u nas ponieśli kwotę minimalną i jest drogą energia i ceny są jakie są bazowa była powyżej 10% w ue całkowita była 1 cyfrowa.Czyli bazowa to to co zależne od rządu wtedy pisu.Czyli rezygnacja z taniej siły roboczej Ti zwyczajnie będą mniej konkurencyjni i tyle....

1

@Safrani Che deportować imigrantów, wprowadzać cła i walczyć z inflacją. Co może pójść nie tak?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?