La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1236 Culés

23

Ale to będzie sztos Superpuchar Europy na Narodowym z Xavinietą ( ͡° ͜ʖ ͡°)


2

@macio_944 Jest dwóch najlepszych strzelców i obaj mają po 11 goli. Rozumiem przekaz, ale jakby troszkę na siłę. Co nie zmienia faktu, że i Wirtz to pan piłkarz i wahadłowi również. Szkoda, że Boniface miał tyle czasu kontuzje, 15 meczów opuszczonych a i tak prawie 20 goli we wszystkich rozgrywkach.

1

@macio_944 Ale Xavi to chyba odchodzi po sezonie.

0

@Pawlak1992 Jak jakimś cudem wygra LM, to myślę, że zostanie.

0

@macio_944 Dlaczego "jakimś cudem"? Myślę, że mamy spore szanse na zwycięstwo. Jesteśmy już bardzo blisko półfinału, gdzie czekać będzie Atletico lub Dortmund, które nie są od nas lepsze. A w finale może się wszystko zdarzyć. Żadna z tych czterech drużyn z drugiej części drabinki nie jest nie do pokonania, nawet City. W tamtym roku Inter potrafił z nimi powalczyć, a byli lepsi niż w tym sezonie. Wygrana Barcelony nie byłaby cudem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?