La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1061 Culés

14

Dzisiaj o 21.37 już dziewiętnasta rocznica śmierci papieża.
Pamiętam te sobotę jakby była wczoraj...

4

@Criss18Barca Mroczna, a każdym razie wysoce niejednoznaczna postać.

0

@Comentateiro niektórzy twierdzą, że to czyste zło. Ja osobiście mam wywalone.

4

@Comentateiro Mroczna XD

0

@Safrani Może być tak jak mówisz. To kim się otaczał budzi grozę. To jak złagodził a w praktyce zniósł kary za pedofilię jest przerażające - taki człowiek został obwołany świętym

1

@Zoker Nie wszyscy dają się nabierać na PR. Niektórzy przyglądają się środowisku, którym się otoczył, a to ludzie bezwzględni i wiadomo w co umaczani. Nawet jego prawa ręka z Polski, stanęła po niewłaściwej stronie,

Ale, oczywiście możesz udawać, że JP2 nic nie wiedział.

2

@Comentateiro Prawdopodobnie by nie było demokratycznej Polski bez papieża.

2

@Zoker Inspiracją do takiej nazwy był pewnie Mroczny Rycerz.

1

@Comentateiro wtedy się jeszcze nie wydawał taki mroczny, ale człowiek był nastoletnim bobasem i mniej się interesował jego drugą stroną a la Mr Hyde.

3

@Criss18Barca Papież był pionkiem w politycznej rozgrywce.
Chcesz powiedzieć, że bez papieża Polska i pozostałe kraje bloku wschodniego byłyby dziś komunistyczne? Nigdy w życiu - wiatr zmian i upadek ekonomiczny ZSRR, oraz Gorbaczow zrobiłyby swoje bez czy z naszym papieżem. Przeszacowujemy JP2 tak samo jak Solidarność. Lubimy karmić się mitami

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?