La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 961 Culés

25

Za pewne gdyby zamiast tej chanuki w sejmie w tym miejscu i czasie była odprawiana msza dla katolików to lewica by protestowała :) Rozumiem, że Braun ma trochę problemów psychicznych jednak jak rownosc to równość.

W sejmie pewnie była by synagoga, meczet i jeszcze jakieś miejsca dla wyznawców religii afrykańskich z miejscami na perkusje i bębny ale krzyż by przeszkadzał...

1

@Mezocyklon87 tu chodzi o to, by podzielić Polaków i Braun nie jest tutaj inny niestety.

0

@Mezocyklon87 protest vs agresja i atak fizyczny.

1

@Mezocyklon87 stary, ale ja się generalnie trochę zgadzam. Ja bym z Sejmu wywalił wszystkie symbole religijne. Ale do cholery nie tak...

1

@Mezocyklon87 słabe porównanie. Raczej powinieneś napisać o wiszących krzyżach. To i to jest symbolem. Ale tu nie chodzi o samą religie tylko głupie i niepotrzebne zachowania, które pokazują Polaków jako zwykłych dzikusów. Takie akcje w cywilizowanym kraju nie przystają.
I o jakiej równości mówisz pisząc o człowieku zaczynającym wypowiedź od "niech będzie pochwalony". Dodatkowo przypomnę, że dzielimy z Żydami stary testament.

0

@Mezocyklon87 i vice versa. Gdyby paliła się gromnica, to Braun nie użyłby gaśnicy. Hipokryzja z obu stron, ale Ty wygodnie widzisz jedną, Tobie pasującą.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Kto zostanie mistrzem Europy?