La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1457 Culés

7

Tak będzie/pewnie jest:p


@Kgorecki2500 @Barca1992 @michal26 @Kondziubarca @macio_944

2

@tomek8756 Jak tak jest to beka z tych ludzi

0

@tomek8756 ile to kosztuje dokładnie, bo czytałem że drogo?

1

@MesQueUnClub_87 Jest podobnie, ale ludzie w samochodach siedzą na McDrive, bo są zbyt leniwi żeby iść pieszo.

1

@Zoker Albo przyjeżdżają w czasie pracy/między pracą, a domem by zjeść coś na szybko z braku czasu. Chyba to też jest opcja...

2

@macio_944 Tak choć nieraz jak byłem coś na szybko zamówić, np. kawę czy coś innego to szybciej zeszło zaparkować samochód, wejść do środka zamówić i poczekać niż na mcdrive stać w ciągu samochodów.

0

@negreanu To zależy od Maca jak i od pory dnia :)

0

@macio_944 No tak, mcdrive zdecydowanie dłużej schodzi w godzinach południowo/wieczornych.

0

@macio_944 Tak, o godzinie 12.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?