La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1432 Culés

13

"Andrzej Duda desygnuje na premiera kandydata Prawa i Sprawiedliwości - wynika z nieoficjalnych informacji Onetu. W środę do Pałacu Prezydenckiego udał się Mateusz Morawiecki, który przez ponad godzinę rozmawiał z prezydentem." [Gazeta.pl]

Nikt się tego nie spodziewał. Byli w totalnym szoku.
@michal26 @tomek8756 @Barca1992 @Kondziubarca @Mathew16 @hayek @macio_944 @Comentateiro

Komentarz usunięty

22

@Kgorecki2500 Wygrali wybory,więc to chyba normalna procedura.

3

@Kgorecki2500 Zbieram szczękę z podłogi, a co poniektórzy tutaj się łudzili xD
Jeszcze rozumiem jakby opozycja złożyła na ręce prezydenta jakiś list, gdzie liderzy zgłaszają chęć utworzenia rządu, a tak to jak @maroon pisze. Zwycięzcą wyborów dostaje możliwość utworzenia rządu.

8

@maroon dokładnie tak. Zbędna w obecnych okolicznościach ale jak najbardziej normalna

6

@maroon @hayek No dokładnie. Wygrany powinien dostać możliwość próby utworzenia rządu. Ale niektórym ciężko to zrozumieć

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?