- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2096 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
3
Może mi ktoś wyjaśnić skad wziął się fenomen diety keto? Przecież jedzenie samych potraw... » Czytaj dalej
55 odpowiedzi
Karol145
3
Cytat z Inn Poland :"Wiktoria Brzoska, córka Rafała Brzoski, nie chce, by jej biznes definiowało... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
LAMC_10
5
Oby tym razem ze skutecznym finałem.https://twitter.com/i/status/2077502361153556589
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2096 Culés
1
W ogóle co raz bardziej myślę, że Bezpartyjni Samorządowcy dostaną się do Sejmu. Jakoś tak dobrze się prezentują w ostatnich debatach
@michal26 @tomek8756 @Barca1992 @Przemek2323 @Kondziubarca @FcPortoFan1999
1
@Kgorecki2500 Zbyt niszowi
3
@Kgorecki2500 bez szans, po drugie oni by byli pierwsi do wzmocnienia PiSu w nowym sejmie.
6
@Kgorecki2500 Moim zdaniem nie mają szans.
0
@Bobo25 Dlaczego? Możesz rozwinąć?
1
@JimMorrisonFCB
Bo tworzą koalicję w sejmiku wojewódzkim. Co wg mnie nic nie znaczy.
0
@Kgorecki2500 według mnie dzisiaj dość przeciętnie. Sam program zbyt ogólnikowy, brak konkretów, brak wyliczeń. 3% to absolutny max dla nich.
1
@Awtameok_Klana z PO też rządzą w którymś z województw.
1
@JimMorrisonFCB bo byliby najłatwiejszym kaskiem do wyciągnięcia z ich ugrupowania które nie jest jednolite ideologicznie. W moje ocenie pojedynczy posłowie "bezpartyjni" łatwo by ulegali wpywom i oferowanym "stołkom".
Zresztą sami powtarzali wielokrotnie ze mogą rządzić z każdym, a najłatwiej byłoby to zrobić ze zwycięska partia, która zapewne będzie PiS.
2
@Kgorecki2500 nie no bez szans. Ale jakby mieli awansować kosztem TD, to jestem całkowicie ZA! Oni 6 a TD 7% :)
0
@michal26
No i masz trzecią kadencję PiS.