- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1043 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
66 odpowiedzi
Ilka
5
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
21 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1043 Culés
3
Przemysław Wipler zdradził w Radiu Zet kandydata Konfederacji na Marszałka Sejmu:
"Zanim wybierzemy premiera, będą inne ważne decyzje – np. wybór marszałka Sejmu. Jeśli będzie pat, to my nie poprzemy nikogo innego, niż nasz kandydat do prezydium Sejmu."
"Kto jest tym kandydatem? Gość Radia ZET odpowiada, że „doświadczony parlamentarzysta, człowiek dialogu, lubiany, sympatyczny, który wychodzi ze swoim przekazem mocno poza elektorat Konfederacji, nazywa się Krzysztof Bosak”. [RadioZet]
@michal26 @tomek8756 @Barca1992 @Przemek2323 @Kondziubarca @FcPortoFan1999
2
@Kgorecki2500 Krzysztof Bosak nie ma być kandydatem Konfederacji na Prezydenta 2025?
0
@FcPortoFan1999 Nie wiem jak się wewnątrz ugadali ale najwyżej pomarszałkuje sobie rok
2
@Kgorecki2500 Troszkę mi nie gra...po co Bosak ma się pchać na Marszałka Sejmu w takim razie? Chyba że mają lepszego kandydata na Prezydenturę w co wątpię.
4
@Kgorecki2500 To zbyt piękne, żeby było prawdziwe.
Swoją drogą, co przeszkadza bycie Marszałkiem sejmu w starcie na urząd prezydenta?
0
@Kgorecki2500 Czyli w koalicji pisu, ziobry i konfy będzie napierdalanka kto ma większego.....szkoda Polski....
3
@jacobFCB Chyba nic nie przeszkadza. Pewnie chodzi o to, że jak już kogoś brać to lepiej na stałe a nie na rok
@Borneo Nie będzie bo nie dojdzie do koalicji z PIS ;) Bardziej szkoda będzie Polski w momencie kiedy premierem zostanie skrajny euroentuzjasta (w świetle głosowania w PE nad propozycją zmiany traktatów)
1
@Borneo będziesz weryfikował?
0
@Kgorecki2500 to gadaja o fikcji ,bo tylko pis im zostaje z 10 % nie ma szans na samodzielne rzadzenie.Czyli bqjki.A co do tych co zalatwia temat praworzadnosci to a )nie bexzie zlodziejstwa+
B) beda mild z kpo i fundusz spojnisci ( czyli drogi , ochrona srodowisja i wyrownywanie szans miedzy regionami)
Sory trochę za drogo wychidzi wasze machanie szabelką;) glupie i bez sensowne i jakoś nikt oprocz ruskiego orbana nie na probkemu sie dogadac tylko wy macie problem. Nawet prawicowa Wloszka potrafi się dogadać bo wie co jest ważne...
5
@Borneo Największy problem to masz Ty, z językiem polskim.
0
@Borneo Ale co ty masz z tym samodzielnym rządzeniem? Jak nie teraz to za 4 lata. Ich wyborcy nie wymagają żeby rządzili już teraz.
I co ma KPO do potencjalnej zmiany traktatów?
0
@Kozinho. Uuuu ja na pewno nie;)
Tusk jasno powiedział nie przewiduje koalicji z konfederacją.Zostaje pis gadaja o premierze to tylko z pis.No chyba wierzysz ze konfa w ciągu 2 tyg zrobi poparciedo 40% powodzenia.Tylko niezdecydowanych jest 5%.jeśli gadamy o premierze konfy to o koalicji z pisem.Czyli napierdalanka ziobro kaczynski mentzen kto ma większego...A jak nie to gadamy o bajkach.Że może kiedyś w dalekiej przyszlości ..
...chociaz nie okreslonej konfa weźmie odpowiedzialność za państwo;)na dziś możemy z perspektywy czy konfa bedzie mieć premiera to gadać kto ma wiekszego konfa pis czy ziobro...tyle
3
@Borneo Konfederacja też jasno mówi że nie bedzie koalicji ani z pis ani po, mimo wszystko w to nie wierzysz, chociaż nigdy nie rządzili i nie okłamali Polaków. Za to wierzysz w to co mówi TUSK, który nie spełnił żadnej obietnicy, i oszukiwał polaków non stop. Dziwne =)
0
@JordiAlbion no wlaśnie premiera oglosili;)Natomiast w kwestii koalicji mentzen z Bosakiem co chwilę zmieniali zdanie i nie masz gwarancjize Mentzen nie wyjdzie i nie powie że to się wycofali to był zart.A jesli nie chcą brać odpowiedzialności za państwo dalej to po co zawracac sobie nimi glowę....
0
@FcPortoFan1999 Wątpię, nie wystawia się tych co już przegrali.
0
@hayek Konfederacja w takim razie ma jakiegoś następnego kandydata.