La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1480 Culés

Trzykrotny zakład bez ryzyka do 100, 200 i 300 zł - wygrana lub zwrot z opcją wypłaty i dodatkowo 30 zł freebet.

18+. Fortuna to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard może uzależniać.

1

Co sądzicie o problemie chemistrailsów? Właściwie tylko Konfederacja językiem swych kandydatów na posłów porusza ten temat, tylko wciąż nie mogę znaleźć ich programie jak chcą walczyć z tym groźnym problemem...

12

@betonito o co to jest

6

@betonito Że to teoria spiskowa

3

@BorzyKrzys nieprawda. Przecież tak wielu kandydatów Konfederacji o tym mowi. Musi być prawda. Te smugi sterują pogodą i trują Polaków!

11

@betonito żartujesz sobie? Nie wiem jak nasrane w głowie trzeba mieć żeby w to wierzyć. Na yt masz masę filmów tłumaczących ze jest to fizycznie niemożliwe. Już samo zmieszczenie w samolocie takiej ilości płynu żebyś w ogóle zobaczył jakikolwiek ślad wypuszczania płynu na niebie jest nierealne a co dopiero wykonanie śladu o średnicy kilku kilometrów i długości setek kilometrów, które na niebie obejmujesz wzrokiem.Musiałbyś dobre jezioro w tym samolocie zmieścić. W samolocie który ma Max masę startowa 50-100ton xD
Teoria w która wierzą tylko Ci, którym świat od zawsze udawania ze są mniej inteligentni, a teraz przeczytali jedna teorię spiskową i myślą ze posiedli wiedzę tajemna, otworzyli oczy i to oni, pierwszy raz w życiu, są mądrzejsi. A reszta to idioci. Dlatego tak ciężko komukolwiek to wybić z głowy.

Ale Btw. Nie widziałem żeby ktokolwiek z Konfy kiedykolwiek o tym mówił. Może jakiś szur z ostatnich miejsc.

27

@betonito szukanie logiki u konfederatów to tak jakby szukanie dziewicy w burdelu

7

@MadafakinGuy masz rację, jeśli chodzi o logikę to zdrową, podpartą dowodami i merytoryczną logikę zapewnia nam Lewica.

14

@panczo czy jest Lewica w tym pokoju?

8

@betonito co mamy sądzić o problemie czegoś co nie istnieje i jest teorią spiskową. Tylko wyborcy konfederacji lub fani atora w to wierzą xD

5

@_barti lubię te miniaturki u Atora, typu to już pewne, zaczęło się XD

5

@MadafakinGuy daj spokój z konfiarzami nie pogadasz merytorycznie bo od razu z takimi tekstami wyjeżdżają

1

@talizmo nie z ostatnich ale dwójki, trójki na listach Konfy

1

@Bobo25 jeszcze jak ja byłem kucem, czyli jakieś 10 lat temu, to byłem bardziej merytoryczny jednak, potrafiłem coś o ekonomii powiedzieć lub społeczeństwie, a teraz to ci kuce nawet podstaw nie znają

1

@panczo jest równie głupia jak Konfa i co to zmienia?

0

@Bobo25 w domu tez jak zaczynacie rozmawiać merytorycznie, to ojciec Ci mówi ze szukanie u Ciebie logiki, to tak jak szukanie dziewicy w burdelu? No chyba nie ;)

0

@betonito dasz przykład?

1

@Tom0VeB no dokładnie, jakbyś u mnie był...

0

@Bobo25 No to nie wymagaj od innych tego, czego sam nie potrafisz wnieść do rozmowy razem z kolegą.

1

@MadafakinGuy ja też. Co gorsze czasem fragmenty obejrze nawet i poczytam komentarze wiernych oddanych widzów. Niesamowity kabaret xD

3

0

2

@talizmo Ryszard Zajaczkowski, trójka w okręgu 6, Bogusław Domański dwójka w okręgu 7 , Diana Ruchniewicz czwórka, startuje z Warszawy

1

@betonito polecam konto Nocny Pingwin, na Twitterze, on zbiera perełki z Konfy

1

@betonito https://youtu.be/cHDfJuYwQuk?si=88EHjatoUStfHbNN a ja tutaj wyślę coś ciekawego, skoro chcą merytorycznej rozmowy

1

@Bobo25 No i jak tu z Tobą dyskutować, wymyślasz mi jakiś śmieszny epitet, po czym wrzucasz artykuł, ze poseł konfy jest brudasem, tak jakby ugrupowanie polityczne miało tutaj jakieś znaczenie :)

4

@MadafakinGuy jest tez Jarocka z Bydgoszczy, JEDYNY kandydat do Senatu z Konfy z tego okregu, wierzy też w Illuminati i jakąś planetę X która ma zderzyć się z Ziemią

5

@Tom0VeB och ty misiu pysiu. nie obronisz swojej partii bo po prostu się nie da.
Widzisz jaki fajny merytoryczny post spłodziłem ;)

5

@betonito Chemitrails nie istnieje, dziękuję zamykam temat. Ciekawym zjawiskiem jest natomiast tak wielkie skupienie uwagi na 3 czy 4 partii w kolejności, wyszukiwanie tam na listach kto co kontrowersyjnego powie a 15.10 będzie zdziwienie że pis wygrał wybory. Najśmieszniejsze jest to że takimi wrzutkami wydaje ci się że przekonasz kogoś kto chce głosować na konfę żeby zagłosował na kogoś innego.

0

@betonito to samo co o plaskiej ziemi :)

5

@against_modern_football najbardziej zdziwi się i wpadnie w płacz lewica i ko. Lewica może mieć najniższy wynik od dawien dawna a KO ciągle tylko spada w sondażach :-)
Będzie piękny kwik.

0

@Bobo25 Ale przed czym ja ich mam bronić mysiu pysiu? Przecież nawet nie zamierzam.

3

@against_modern_football wyobraź sobie że Konfa zdobywa 27% i wprowadza załóżmy 130 posłów dp Sejmu. Z tego wyborca Konfy zna Bosaka, Mentzena i kilku innych a reszta to zlepek różnego rodzaju spiskowców, rusofili i dziwolągów.

1

@Tom0VeB mów mi tak jeszcze tygrysku, grrrr....

0

@betonito tak wszystkie dziwolągi znajdują swoje miejsce tylko w konfie :D

0

@Bobo25 nie pomyślałbym, ze mamy na stronie swojego Jasia kapele, haha

1

@Tom0VeB łącza ich wspólne przekonania. Sama antyszczpionkowosc. Nie chodzi tu o covida ale wszystkie "mordercze" szczepionki, które np powodują autyzm

1

@Tom0VeB dla ciebie mogę być i Jasiem słoneczko ty moje.

0

@talizmo
Oddziel teorię, że rządy za pomocą chemitrails robią krzywdę ludziom, od tego, że samoloty nie wypuszczają substancji zdolnymi pokryć Ziemię.

Bo to, że dwa programy były zastosowane to nie jest publiczną tajemnicą. Jeden przy dziurze ozonowej na początku lat 90-tych (o tym pisano w raportach ONZ po działaniach podjętych i efektach), a drugi po wybuchu wulkanu Mount Okmok w 2008.

Problem polega na tym, że ludzie wierzą, że rządy chcą ich kontrolować z pomocą chemitrails.

1

@betonito widzisz, tez uważam ze mówienie o autyzmie spowodowanym szczepionkami, jest głupie. Ale gdyby nie takie pokrętne logiki, czy bylibyśmy w tym miejscu ze szczepionkami covidowymi, w którym jesteśmy, czy jednak ja i Ty, na dniach przyjmowalibyśmy kolejna dawkę przypominającą? Mówisz, ze w konfie tylko dziwolągi, to spojrz na kolegę Bobo25, on chyba nie postrzega się za konfiarza.

0

@talizmo
A trzeci mi znany, to były badania związane ze stworzeniem bariery przeciw efektom burzy słonecznej. To juz z tej dekady.

1

@betonito "wierzy też w Illuminati i jakąś planetę X która ma zderzyć się z Ziemią"
To w sumie ma rację 50/50
Iluminaci nie znam, ale według naukowców, nasz księżyc powstał kiedy planeta X/nazywana Theą zdezyla się 4mld lat temu z Ziemią. Miała masę podobna do Marsa i oderwała od ziemi tyle masy, że z odłamków uformował się księżyc, a sama poleciała gdzieś dalej.

0

@betonito jeden kosmita wybiera między Hołownią a Biedroniem a drugi bredzi o chemitrialsach.
Głupota tego społeczeństwa sięgnęła szczytu.

0

@BorzyKrzys hahaha a Obama na konferencji prasowej zapytany o chemtrails, odpowiedział że program ten jest skuteczny w walce z globalnym ociepleniem. To jaka to niby teoria spiskowa?

0

@betonito w latach 70 g20 podpisało pakt, nazywał się ,,shield,,. tęgie głowy wymyśliły aby na 20 kilometrze rozsypać cząsteczki srebra by stworzyć tarczę, która miała na celu blokowania szkodliwego promieniowania. Uznano to za zbyt kosztowne. Obniżono pułap oraz skład. Teraz jest to szkodliwe I nieskuteczne. Wykorzystują to również korporacje.

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@emjot to prawda, było to bardzo widoczne pod punktami szczepiennymi oraz na twarzach zamaseczkowanych

0

@betonito faktycznie beton jesteś

0

@green3m
napiszę ci po krakowsku
idze idze bajoku szukać "spisków" i tajnych przez poufnych spiskowych teorii dziejów
lol

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

REKLAMA

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?