- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1213 Culés
Gorące dyskusje
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
27 odpowiedzi
Starrk
0
Hipotetycznie Argentyna wygrywa Mundial, a Messi ma Króla strzelców i zawodnika turnieju.Kto... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Kessie
13
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1213 Culés
6
Niemcy znów krytycznie o Polsce? Niech się zajmą swoim państwem. Zarówno Weber jak i Ukraińcy. Wszyscy chcieliby nas pouczać i mówić co jest dobre, kiedy to ich historia jest pełna krwawych momentów, a obecnie układania Europy pod siebie przynajmniej w przypadku Niemców
1
@koksik2700 Dostał wyzwanie chyba w ten dzień jak platforma ma marsz .
1
@koksik2700 wiadomo nasza historia w ogóle nie jest krwawa :D
8
@koksik2700 Szkoda, że nie mają tyle do powiedzenia odnośnie wypłacenia reperacji, odszkodowania i zadośćuczynienia wynikających ze strat poniesionych w czasie ataku Państwa Niemieckiego na Polskę. Tamci przywódcy już nie żyją, ale ich kraj nadal stoi i ma się świetnie. Ma też nowych przywódców, którzy powinni zmierzyć się z niechlubną historią swego kraju i w geście potępiającym działania swoich przodków wypłacić nam zaległe należności.
1
@koksik2700 niech sie buja pis i przestanie łamac konstutucję aby kraść i starać sie utrzymac władzy.Trzeba jasno powiedzieć ze pus wyszykuję wrogow wewnatrz kraju i na zewnątrz po to aby mobilizować swój elektorat .Kampania przeciw niemcom jest oddawna jest obliczona na glosy w jampani wyborczej Nie dziwne ze w koncu niemcy traktuja pisiwcow za wrogów.Mam nadzieję ze dla pisowcow program cela plus się znajdzie ca calokrztałt i wprowadzanie autokracji do polski.
1
@koksik2700 skoro pusowscy politycy wypowiadają się nieprzychylnie o Niemcach od dawna .Adekwatnie niemieccy politycy mają prawo wypowiadać się nieprzychylnie o pisowcach.Jest akcja jest reakcja sprawa jest prosta.Jak sie wyszukuje wrogów to tak jest....
0
@MesQueUnClub_87 a ziem polska nie otrzymała za to?a ziemie w dzisiejszych czasach są bez cenne.
3
@Borneo Polecam poczytać
https://zapodaj.net/images/de3d57055adf2.png
0
@MesQueUnClub_87 chlopie niemcy w ramach ue wypłacają mld na odbudowę całej europy.Placą wiecej niz wiele krajow do kupy razem wziętych.Polska oprócz ziem dostała masę z tego kasy.Zbudowaliśmy calą infrastrukturę, ktora przynosi nam pkb.Poza tym nie ma znaczenia ile nam zapłacą bo przyjdzie polityk ktory chcę miec pkt wyborczę i powie że to jest mało.....na dodatek niemcy są naszym największym partnerem handlowym....
5
@Borneo Chłopie zatraciłeś obiektywność wyznając Tuskowego Boga i brzmisz jak obywatel Berlina. Nie ma nic gorszego od fanatyków pisu i po, a jak czytam Twoje komentarze na temat Paltformy i Niemiec to widzę, że zdecydowanie jesteś w jednej z tych grup, skrajnych i obsesyjnych wyznawców.
0
@MesQueUnClub_87 nie wyjezdzaj mi z takimi tekstami nie wspomnialem slowa o tusku sam jesres nakrecony pisowska nienawiscia do wszystkich.Nie jestem zwolennikiem po ani żadnej partii.Zagłosuje na po po lex tusk gdyż pis gmera przy ordynacji wyborczej i chce pod stolem wygrać wybory chociaz sami na podsluchał ruskich wygrali wybory.
......Nie mam wyborów bo konfa moze z pisem zrobić koalicje a trzeba autokratow od koryta plus i wladzy odciagnąć.Glosuję na po.bo nikt inny tego nie zrobi.Oczekuje innej polityki tajze europejskiej aby Polska nawiazywala sojusze a nie rujnowala mam dosyć klotni wewnatrz i awanturników z pis od wladzy yrzeba odciagnać.Mam tez nadzieję ze za zlamanie konstytucji beda wyroki po 25 lat bez laski prezydenta aby chronić demokracje w Polsce przed pseudo patriotami ktorzy historię wykorzystuja w celach wyborczych.....jako takiej partii nie na partie glosuję w ramach określonych celów obecnie to odsrawić politycznych bandytów bo zlamali konstytucje nie ma kpo 150 mld nievma inwedtycje plus jest sxerokie koryto plus dla rzadzących
Jest to konieczność.
4
@MesQueUnClub_87 Nie pisz z nim. Nie dość, że odklejony to pisać Nie potrafi. Niemcy nigdy nie poniosły pełnych konsekwencji za dwie wojny światowe, a głaskania ich przez aliantów nigdy nie wybaczę.