La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 768 Culés

3

Jest lato, sierpień a za oknem 17 stopni, pochmurnie i jeszcze mogą być przelotne opady :)

0

@ZwyklyKibicBarcy04 sierpień plecień bo przelata trochę deszczu trochę lata. Nie znasz?

0

@escarabajo Cóż, niby prawda ale najgorsze jest to że nawet w lipcu taka pogoda się trafiała.

1

@ZwyklyKibicBarcy04 Zapowiada się sierpień, miesiąc cierpień.

0

@ZwyklyKibicBarcy04 Ja pamiętam od dekad taką mieszaną pogodę, jak jechałem na całe wakacje na wieś i tam przeważnie było się na zewnątrz, ale zdarzały się też dni, że człowiek z domu nie wychodził przez deszcze. Uważam, że najgorsza rzecz to planowanie urlopu w Polsce. A do tego pracodawca czasem chce już w pierwszym kwartale, żeby człowiek zaplanował. Uważam, że mamy piękny kraj i dla każdego się coś znajdzie, no ale niestety pogoda nigdy nie jest pewna. A jak trafisz nad morzem piękną lampę to i sinice w wodzie. i tak źle i tak niedobrze.

2

@ZwyklyKibicBarcy04 najzimniejsze lato od lat...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?