La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1612 Culés

konto usunięte

0

Który Resident Evil jest wg Was najlepszy? Nie grałem w żadnego i zastanawiam się, od którego zacząć. Podobno 4 sztos, więc może warto byłoby zaczekać do marca na remake?

@koksik2700 @clyde @Janas11224 @IronSanHybrid @Jakchcesz

0

@masq RE: 2 biohazard (remake)

0

@masq Biohazard

0

@masq Zaczekaj na remake leoieb :P Ale bym powiedział, że RE 2 remake chyba (ale nie grałem w każdego:P

0

@masq re 3 orginal, chociaż remake też git. Co do 4 to bym czekam na remake dla samej kamery xd

0

@masq Grałem tylko w piątkę i była dla mnie bardzo fajna. Chciałbym remake tej gry.

konto usunięte

0

@Messibestplayerintheworld @clyde @Kgorecki2500 @takisobiektos jak wpisuję biohazard to wyskakuje mi 7 część z tym podtytułem ,a kolega @Messibestplayerintheworld napisał "RE: 2 biohazard (remake)" i mam mind faka. One obie mają taki podtytuł? Serio pogubiłem się xD

konto usunięte

2

@masq Biohazard to japońska nazwa Residenta i podtytuł 7, nie było czegoś takiego jak Re2 biohazard remake. Tylko poprostu Resident Evil 2 i Resident evil 2 Remake

1

1

@masq zagraj w 2, potem 3 i czekaj na 4. Potem zagraj w 7 i 8 bo to już nie jest powiązane. 2 jest prześwietna

0

@masq Ciężko mi powiedzieć, bo grałem bardzo dawno w jedna cześć i nawet nie wiem co to było.

konto usunięte

0

0

@masq oczywiście mówię o Remake :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?