- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1062 Culés
Gorące dyskusje
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
20 odpowiedzi
Ilka
4
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
ranger3120
4
Kobiety lubią brąz, idę się opalać
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1062 Culés
5
Trudno w to uwierzyć, ale ostatnie ligowe zwycięskie El Classico na Camp Nou miało miejsce, w październiku 2018, gdy trenerem był Ernesto Valverde.
Wygraliśmy wtedy 5:1. Oby udało nam się wygrać te El Classico u siebie w marcu. (i oczywiście ten mecz w Pucharze Króla również) :)
@Kgorecki2500 @Barca1992 @michal26 @Kondziubarca @Lionel_Messi10 @macio_944
5
@tomek8756 oby udało nam się wygrać wszystkie klasyki również ten wyjazdowy :)
0
@tomek8756 ważne że zaczynamy te klasyki wygrywać ten w ludze tez byłby wygrany gdyby nie 7 kontuzji po reprezentacji a byliśmy w formie i cuezkie mecze w LM Real miał dużo priściej defensywa jest w komplecie wynik jest inny i tak powinno być.
0
@tomek8756 i to takim składem ;)
Ter Stegen , S. Roberto , Alba , Pique , Lenglet, Arthur, Busquets, Rakitic, Rafinha, Coutinho, Suarez
0
@KrwawiaceoczyVEB Dokładnie :)
0
@Borneo Barca na liderze, oby było tak do końca sezonu ;)
0
@tomek8756 jak tak dalej Real będzue grał to sobota po płdn bez Benzemy i głownegi stopera niektórzy po kontuzji i forma ucieka.Zobaczymy czy Carlo Real zmotywował bo potrafi to zrobić.zja nic tu nie mówię do końca gwizdka ale w następnym mecxu vini nie zagea nuewiadomo co z 9 i stoperem niewygląda to dobrxe jeśli dziś real straci pkt i w następnym meczu a wszyscy odpoczną Real czeja wyjazd może liga w zasadzie uciec.Jest to dla nich niebezpieczne.