La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1289 Culés

#Tiki-taka

Hector Bellerín: Mam mieszane uczucia co do mistrzostw. Będąc piłkarzem, nieobecność w Katarze i w reprezentacji mnie zasmuca, ale część mnie się raduje. Nie wiem, czy byłbym w stanie się cieszyć z powodu tego ciężaru 6500 zmarłych osób, które uczestniczyły w procesie piłkarskiego mundialu. Osób z takich krajów jak Pakistan czy Bangladesz, w większości mężczyzn od 30. do 40. roku życia, którzy szukali jedynie godnego życia dla siebie i swoich rodzin. Futbol znów staje się trochę odzwierciedleniem naszego społeczeństwa, chciwości, egoizmu i dalszego zwiększania się tych rzeczy, które nas dzielą i prowadzą do nieporozumień i nierówności. [@GQSpain]

64

Hector z rigczem

0

O jakich on 6500 osobach mówi ?

3

Ua, Gianni się zirytuje.

32

Szacun Bellerin. Zaimponowałeś chłopaku.

36

@sokot przy przygotowaniu mistrzostw zmarło ok 6500 "pracowników" (w rzeczywistości bardziej adekwatnym byłoby nazwanie ich niewolnikami).

3

O mundialu w Katarze można powiedzieć wiele ale nie trzeba... TFUU!

8

@Aragorn33 no to gościu ma 100% racji. To zę ta organizacja zrobiła deal z tymi małpami na MS jest chore a ludzie którzy hejtują Superlige niech sie zastanowią 10x. I tak mam wrażenie że po tym mundialu sporo się zmieni w swiadomości świata.

1

Co racja to racja.
Kasa ,kasa,kasa.

4

Fajne słowa, choć podejrzewam że przy powołaniu na mundial już by się nie odważył. Choć to przypuszczenie.

2

Braaaaaaaaawo!!!!!!
W koncu jakis gosc z jajami!!!

2

Brawo za odwagę Hector!

1

Ja zachęcam do bojkotu, nie będę oglądał tego syfu

0

Powiedział to co myśli tylko dlatego, że nie dostał powołania. Zapewne większość piłkarzy grających na mundialu ma podobne spostrzeżenia ale wolą je zachować dla siebie.

1

@YoungMan Źle. Trzeba mówić jak najwięcej i to głośno. Milczenie w tej sprawie tylko rozzuchwali skorumpowanych śmieci z fifa.

0

@sokot Wątpię. Ludzie są bierni i podatni na propagandę, sądzę że pójdą duże pieniądze żeby ukazać MŚ w katarze w dobrym świetle i duża część światowej społeczności to kupi. Zresztą fakt że śmieć infantino jest ponoć jedynym kandydatem na następną kadencję w fifa mówi wiele.

0

Ale jak "filatropi" robią takie rzeczy, to jest dobrze i nie trzeba o tym mówić.

« Powrót do wszystkich komentarzy