La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1647 Culés

14

Ej, ale to by była akurat dobra zmiana chyba. Nawet nie patrząc na środowisko ale by można było zaoszczędzić:


@Kondziubarca @michal26 @tomek8756 @Barca1992 @Przemek2323

1

@Kgorecki2500 Dla środowiska tak ale dla biznesu zła więc raczej nie ma na to szans.

1

@Kgorecki2500 Powinno być typowy cykl życia smartfona z Androidem to 2-3 lata. Iphony bez większych problemów będą śmigać jak złoto przez te 5 lat

0

@Kgorecki2500 mój szpiegowski huawei p20 ciągnie już 4lata i ani myślę go wymienić XD

0

@Kgorecki2500 mam androida tel juz 5 rok :)
jedna zasada - trzeba kupować flagowca z roku poprzedniego markowej firmy.
Spokojnie jeszcze z 2 lata będzie śmigał bez problemu.

Kwestia tego czy umie się liczyć - Ja wole co 5-6 lat wydac 1200-1400zł jak co 2 lata po 600-700 zł.
I tak jestem do przodu - potem go moja zona zabierze na kolejne 2 lata pewnie.

Kwestia tylko dbania o ładowie - bo tel spokojnie 14-15h trzyma na mocnym uzywaniu

1

@Kgorecki2500 mam mojego iPhone 7 już 5 lat i jest software'owo jak nowy, śmiga... no ale staram się go za bardzo nie aktualizować :D

jedyne co w nim robię to baterie wymieniam raz na jakiś czas, i w sumie tyle

0

@Kgorecki2500 dobra zmiana się źle kojarzy;)

0

@Kgorecki2500 He he, UE nie produkuje zbyt wielu smartfonów, więc sobie mogą żądać takich przepisów.
Gdyby produkcja była głównie u Szkopów, to słowa by nie pisnęli.


« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?