La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1211 Culés

102

Pani premier Finlandii Sanna Marin bawiła się prywatnej imprezie... skandal... gdyby robiła jakieś wały na respiratorach czy coś,to by było w porządku,ale impreza z przyjaciółmi to jednak przesada ^^


@Kgorecki2500 @michal26 @Barca1992 @michal26 @Kondziubarca

22

@tomek8756 Standardowo je*** tvściek, i tyle w temacie!

32

@tomek8756, Z taką to i ja bym się napił

2

@HighestInTheRoom Co mogę dodać więcej:)

11

@tomek8756 nie bardzo rozumiem dlaczego ten typ uważa, że skoro pani premier bawi się na domówce, to oznacza, że nie robi przekrętów?

0

@FCB_dimiC Ja również,pani premier wydaje się być spoko :)

3

@FCB_dimiC Z lewaczka? Współczuję po godzinie xD

10

@Medium Spokojnie,pani premier też by nie chciała z Tobą pić/bawić ^^

13

@tomek8756 przecież to nie jakieś stare próchno, ta kobieta ma 36 lat, nic dziwnego, że się bawi od czasu do czasu. Czego się spodziewali :D

2

@mindbender84 Chodzi tu o tvp info... które nie widzi afer rządu Morawieckiego,a czepia premier Finlandii za imprezę z przyjaciółmi

17

@tomek8756 Zastanawia mnie w sumie jakby wypłynęły takie filmiki Morawieckiego jak bansuje jaki byłby odbiór xD

2

@Szmulek Że za publiczne pieniądze baluje do samego rana i przynosi jeszcze większy wstyd narodowi.

0

@tomek8756 Taki nawet znośny milfik

4

@tomek8756 Spoko ja się szanuje i z lewakami pić nie będę xD

2

@Medium cóz, Twój wybór xd

0

@Medium, a kto mówił żeby w ogóle rozmawiać z nią o polityce?

10

@tomek8756 no skandaliczne zachowanie pani premier. Nie jest wzorem do naśladowania jak nasz rząd złodziei;)

2

@Barca1992 Takiego rządu jak to jak ze świecą szukać:)

1

@tomek8756 wow, wcale tego nie było 10 razy dzisiejszego dnia

1

@DaPidejpi Wow,nie każdy siedzi cały dzień na La Ramabli :)

1

@tomek8756 straszne rzeczy... to oczywiste, że lepiej jakby kradła ze swoimi kolesiami, przewalała kasę na inwestycje publiczne, które nigdy się nie zakończą, oszukiwała wyborców, a jednocześnie żeby relacjonowali jej pobyt w kościele w trakcie jakichś świąt państwowych.

2

@tomek8756 Tomek, szanujmy się. Ty sporo siedzisz na Rambli i lubisz wrzucać posty, które już tu lądowały i zdobywały rozgłos. Nie mów, ze tak nie jest bo potrafiłeś dodać komentarz pod wpisem w którym był wklejony jakiś twit, żeby za kilkanaście minut samemu wkleić ten twit

2

@mindbender84 Bo to taka propaganda dla idoiotów w wersji bardziej liberalnej.
Zamiast starszych panów w garniturach przy wódeczce jest młodsza kobieta tańczaca. A pelikany łykaja i myśla, że to coś fajniejszego XD demokracja jednym słowem

0

@DaPidejpi Różnie to bywało,ale dziś akurat nie siedziałem dłużo na La Ramabli :)

konto usunięte

2

@tomek8756 nie no spoko

tylko osoba na takim stanowisku , powinna umiec oddzielic zycia zawodowe od zycia prywatnego

co chce powiedziec , to ze spoko niech sie bawi, ale takie rzeczy nie powinny trafiac do sieci mimo wszystko

1

@tomek8756

Jest sprawą oczywistą, że powinna podać się do dymisji i mam nadzieję, że tak się stanie. Urząd prezydenta/premiera trwa 24 godziny na dobę. I to nie jest przesada. Jeśli ktoś się z tym nie zgadza, to nie ponosił odpowiedzialności za grupę ludzi (nawet najmniejszą).

Finlandia jest w trakcie zrywania dobrosąsiedzkich stosunków z Rosją. Chce przystąpić do NATO. W tak gorącym czasie Finlandia powinna mieć osobę poważną na urzędzie premiera.

Jeszcze jedna rzecz mnie uderzyła w tych nagraniach. To, że pani premier miała pełną świadomość, co robi. Opowiadanie teraz, że nie myślała, że te filmy staną się publiczne, oznacza brak wyobraźni. Rosja na pewno ma prześwietlonych wszystkich przyjaciół pani premier. Wydaje się, że na pewno włamywali się na urządzenia elektroniczne tych osób..

0

@tomek8756 Sam bym się z nią pobawił i napił, fantastyczna kobieta, która na dodatek ma poważanie na świcie, nie to co nasze bezużyteczne karykatury pisowskie.

2

@tomek8756 Nieprawdopodobny skandal, pani premier okazała się być normalnym człowiekiem, który ma przyjaciół i imprezuje. Lewaki jedne, tańczą i miło spędzają czas, kto to widział? W poważnym kraju jedyna impreza, na którą pójdzie premier to należąca do duchownego oligarchy z Torunia, szczującego od lat na Żydów, mniejszości seksualne, Zachód, hojnie wspieranego setkami milionów złotych przez rząd z naszych podatków.

Zresztą, Finowie to jedno najlepiej wykształconych, świeckich i racjonalnych społeczeństw na świecie, a przy okazji jedno z najszczęśliwszych. Pani premier się nie certoli, wpisała kraj do NATO, walczy z Putinem i właśnie zablokowała 90% wiz dla Rosjan. Czysty przypadek, że takie nagranie wychodzi na światło dzienne właśnie teraz? Śmiem sądzić, że ten i podobne "wypadki" jak afera taśmowa PO czy wyciek maili Hilary Clinton wychodzą ze wschodu i nie bez powodu są wyjątkowo wygodne politycznie dla pewnych ugrupowań. Przykład? Chociażby gadanie u nas o "neomarksistowskiej lewicy", kiedy mówimy o... tańcach i zabawie na imprezie z przyjaciółmi.

Zawsze można uciekać po rynnie z gejowskiej orgii, jak pewien brodaty konserwatysta z Węgier.

0

@tomek8756
Skomentowane przez Rurkowca? :D

1

@Szmulek
Na TVP na bank poszedłby przekazał, że Morawiecki jest blisko narodu, żyje jak inni Polacy itp. Przy okazji dodaliby na bank wrzutkę o Tusku.

1

@tomek8756 włączam czasami wiadomości żeby się pośmiać, prawie każdy ich pasek to gotowy mem. PiS to najgorsze co zdarzyło się Polsce po ruskiej okupacji po wojnie. Naprawić co oni zniszczyli będzie bardzo ciężko. Dziesiątki książek napisane jak doprowadzić kraj do ruiny i przynajmniej tyle dobrze, że mozna powiedzieć, że są oczytani.

0

@forzablanca Ostatnio był pasek "nieudacznicy z opozycji poczują innych"
xd

« Powrót do wszystkich komentarzy