La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 696 Culés

Trzykrotny zakład bez ryzyka do 100, 200 i 300 zł - wygrana lub zwrot z opcją wypłaty i dodatkowo 30 zł freebet.

18+. Fortuna to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard może uzależniać.

konto usunięte

1

Ja tylko przypomnę nasz środek obrony obecnie:

ARAUJO
Kounde czyli topowy stoper La Liga mega perspektywiczny
Christensen, który w presezonie pokazał się z mega dobrej strony
Pique, który był naszym najlepszym obrońcą rundy jesiennej (wielu o tym zapomniało)
Garcia, który w presezonie był lepszy niż wszyscy wymienieni wyżej


Chyba będzie spoko.

4

@masq Smutno się robi, jak się pomyśli, że Umtiti w prime był jeszcze lepszy od nich wszystkich.

0

@masq Kwestia czy Xavi będzie chciał grać 3 z tyłu, wydaje mi się że w pierwszych kilku kolejkach nie zobaczymy raczej jednej i tej samej 11.

3

@Bartek22 Tu bym się nie zgodził. Pique miał już mega kozackie sezony.

2

@masq Niestety ale obrona to sie nie składa tylko ze środka ale boków i bramkarzy. U nas boki to niestety słaby punkt bo Alba w ofensywie robi robotę ale w defie to często jest sabotażystą i jak nie idzie to sie rozsypuje mentalnie. PO wiadomo o co chodzi. Stegen obecnie to niestety tykająca bomba, potrafi w jednym meczu wybronić coś ekstra by zaraz wsadzić na konia głupim podaniem albo puścić szmatę

konto usunięte

0

@Bartek22 to prawda. W absolutnym peaku był lepszy od Puyola imo.

@sebo939 oj tak boję się Stegena

2

@masq Araujo - Wciąż potrzebuje złapać trochę doświadczenia + ma braki w czytaniu gry i wyprowadzeniu piłki. Do tego dołóżmy problemy zdrowotne.
Kounde - Podobnie jak Araujo, z tym że nie ma co poprawiać wyprowadzenia, tylko koncentrację, gdyż udowodnił, że łatwo może odciąć mu prąd.
Christensen - Jedyny gotowy do gry na najwyższym poziomie, praktycznie topowy, a jak nie topowy, to napewno gotowy do gry na topie stoper.
Pique - Problemy zdrowotne, strasznie niepewny, mimo że udowodnił, że wciąż potrafi grać na topie, tak właśnie przez problemy ze zdrowiem nie jest gotowy do gry na TOPie.
Garcia - Perspektywiczny stoper, potencjał na TOP, ale wciąż potrzebuje dużo czasu.

@sebo939 Najlepszą obroną jest atak i z tego założenia wydaje mi się, że wyjdzie Xavi. Najważniejszy będzie pressing i wymuszanie wybić chociażby na połowie rywala. Do tego dodajmy, że broni 11 zawodników, a nie 4, czy 5. Nawet przy słabym punkcie, zawsze jest jakaś asekuracja. Rywale nie narzucą przecież 5 zawodników w daną strefę, aby mieć przewagę, bo tak się jej nie tworzy. Tworzy się ją progresywnym zdobywaniem przestrzenii piłką, więc zawsze drużyna broniąca ma przewagę lub wyrównaną sytuację.

0

@KrwawiaceoczyVEB Mówię o tych piłkarzach w ich obecnej dyspozycji, a nie w odniesieniu do całokształtu kariery albo prime.

0

@Bartek22 Problem z Umtitim był taki że jego prime był krótki a ja za coś takiego dziękuje bardzo a jak zaczęły sie rozmowy o podwyżce to zaczął grać tak jakby chciał obniżkę, kulminacyjny okres wypadł z Romą gdzie go Dzeko ruchał na zmianę z Pikejem. Już sam fakt że go w 18/19 wygryzł Lenglet mówi wiele bo z Francuza był żaden pożytek. A w 19/20 to właściwie już powinien zostać sprzedany bo sie nadawał zdrowotnie do tego klubu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

REKLAMA

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?