- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 410 Culés
Gorące dyskusje
RanDiFCB
1
@AlexDark00 a to tylko oni płacą więcej za prąd? gaz? "ciągłe rosnące koszty wszystkiego?... » Czytaj dalej
166 odpowiedzi
BorzyKrzys
16
Kiedy oni zrozumieją, że ośmieszają na razie siebie, a nie Skolima. "Żyłem w ciągłym lęku,... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Gosciuu
4
Taka głębsza myśl mnie ostatnio naszła: kiedyś się nie bałem starości. Teraz, choć wciąż... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 410 Culés
#Tiki-takaManchester United jest gotowy wypłacić Frenkiemu de Jongowi 20 milionów euro, które Barcelona jest mu winna w odroczonych pensjach. [Daily Mail]
134
Podziwiam, że tak walczą o niego :DD
105
Namówimy de Jonga na odejście, jak spłacicie nam jeszcze pansję Umtitiego
0
Według „Daily Mail” miałby zarabiać 450 000 funtów tygodniowo [ok. 535 793 euro].
9
Daily Mail... i wszystko jasne. Czekam na potwierdzenie tej wiadomości w Życie na Goronco...
0
Dlatego United nadal jest tak żałosne po odejściu Fergusona.
5
@mint nie ma czegoś takiego jak Życie na Goronco
3
Bierz chłopaku jak dają i kierunek UK
0
United jest jeszcze w większej dupie niż my byliśmy w zeszłym sezonie.
2
@slaek7784 po Sanchezie i POgbie nie wierzę, że ktoś tam dostanie, taką tygodniówkę.
4
W United to chyba Bartomeu jest prezydentem. Nie dosc ze pilkarz sam w sobie przecietny to jeszcze beda splacac dlugi Barcelony. Komedia.
0
Potwierdzam jestem tymi odroczonymi milionami
4
Jeśli to prawda to Barcelona powinna się wstydzić. Klub musi wypłacić De Jongowi te pieniądze. Tak jest w kontrakcie. Szkoda że najpierw klub się zabiera za transfery zamiast wypłacić graczowi pieniądze. Ja na miejscu De Jonga odszedłbym widząc jak go się traktuje i nie będę się zasłaniał tym że gracz powinien zrezygnować z tych pieniędzy ze względu na "miłość" do klubu.
1
Ja bym brał, bo w FCB to zobaczy tą kasę, jak świnia niebo.
0
Juz ogarnijcie sie - FDJ nie pojdzie do ManU bo ten nie gra w LM - lykacie wszystko jak pelikany
0
@Lucassito 1rok to niewiele. Pytanie jest czy maja wystarczajaco silna kadre by po tym sezonie zakonczyc 1-4...