La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1908 Culés

9

23 a dalej ciepło jak skur...syn. Nie rozumiem jak można lubić taka pogodę. Ciepło w dzień skwar się leje, że funkcjonować ciężko, a w nocy spać nie można, bo też ciepło. Lato 0 atutów same wady. Nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym:)

21

@Barca1992 Współczuć tylko ludziom którzy lata nie doceniają i nie umią z niego korzystać heh

2

@Barca1992 Ze mną jest tak że uwielbiam lato ale i tak narzekam że mi za gorąco :D

4

@Barca1992 Ja bym jeszcze dodał do tego nieprzewidywalne burze, oraz mnóstwo robali wokół. Poza tym wszystko jest jakieś takie głośniejsze, donioślejsze etc.

Lato ma swoje plusy związane ze spędzaniem wolnego czasu, ale jednak wady dla mnie są nie do przejścia.

3

@Barca1992 lepsza zima gdzie jak na dwór wychodzisz to tylko żeby przemknąć do ciepłego po czym i tak zgrzany cały jesteś. Zero uroków zimy szczególnie w mieście.

2

@Barca1992 Jest lato, ma być ciepło.Ludziom nie dogodzisz.

2

@Barca1992 slyszle te pierdolenie ze za cieplo w zime za zimno na jesien za mokro a wiosna uj wie no, ludzie od.tego sa pory roku ze tak ma byc

1

@Barca1992
Każde wyjście na dwór= konieczność prysznica zero komfortu.
Taka pogoda męczy

1

@Barca1992 przesrane to mają Ci co asfalt leją. Do słońca ponad 50 stopni, a do tego jeszcze od smoły grzeje.

1

@Barca1992 Jedni "umią" inni umieją korzystać z lata, jednak upały w Polsce to stanowcza przesada. Bloki, blokowiska, robota, duchota, by w weekend poczuć się jak na wakacjach w "ciepłych krajach", czyli na miejscu.

18

@Barca1992 No zima to ma za to same atuty xd cała roślinność obumarła, codziennie machanie łopatą, skrobanie szyb w aucie przed pracą, wychodzisz do pracy ciemno, wracasz to też ciemno, a w ryj wiatr ze śniegiem i jeszcze prucie budżetu na ogrzewanie :D

4

@Barca1992 Lato najlepsza porą roku. Czuć taki chill. Nawet robota jakoś lepiej mija, jak czujesz że po powrocie jeszcze przez 6-7 godzin będziesz miał jasno i możesz gdzieś wyjść zarzucając tylko T-shirt. Wgl według mnie mieszkanie we Włoszech czy w Hiszpani, Grecji to jak wygrać los na loterii. Piękne dziewczyny, otwartość, piękny język, wspaniale wieczory i noce. Dolce Vita.
@MesQueUnClub_87 Polacy są mentalnie ułomni. Nie potrafią się cieszyć pięknym latem.

1

@Barca1992
Siedzę w Danii na delegacji od dzisiaj, wiadomo sprawdź sobie pogodę ;)

4

@Barca1992 Na wszystko jest sposób, ale lepiej zwalić na to że gorąco, robale, głośno i w ogóle niech najlepiej robi się ciemno o 15:40 XD

1

@Barca1992 Dlatego taka piękna jest wiosna i temperatury ok. 20 stopni.

« Powrót do wszystkich komentarzy