La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 4286 Culés

#Tiki-taka

Ousmane Dembélé otrzymał nową ofertę od Barcelony, która jest jeszcze niższa, niż ta z grudnia. Klub wierzy, że Francuz ją zaakceptuje, ponieważ jego priorytetem jest pozostanie w Barcelonie. [@Marta_Ramon]

23

Fantastycznie. Jechać z kaleką i pseudoagentem.

6

ha ha nieźle go tam grilluje Laporta XD

0

@Michal4 on na tych livach na twitchu tylko po hiszpansku gada? co nie ?

6

@sokot to Alemany. On się zajmuje głównie kontraktami i transferami.

1

I to mi się podoba;) powinien tam być jeszcze zapis, że 100% wynagrodzenia dostanie tylko w przypadku rozegrania np. 75% spotkań w sezonie;)

5

Czyżby Dembele odkrył, że nie jest takim łakomym kąskiem na rynku, jak mu Sissoko wkręcił?
Współczuję dyrekcji Barcy, bo nie wiadomo, czy podpisywać ten kontrakt (widmo nawrotu kontuzji, braku formy i profesjonalizmu), czy wreszcie definitywnie zakończyć tę toksyczną współpracę.

1

@tutajBagno Noo tylko tak zwane nic nie rozumiem ale buja.

0

@Michal4 dokładnie xDD jedynie da się coś z czatu do tłumacza na szybko wkleić, i coś zrozumieć, ale właśnie od tego mamy @MateuszDoniec, który nam to na bieżąco tłumaczy :)

0

Prawidłowo, jeszcze powinien ją odrzucić i odejść.

0

@Michal4 Bardzo mi miło, ale jak widzisz, tutaj akurat info pochodzi od Marty Ramon z RAC1

0

Kolejny teatrzyk, jutro będzie informacja w drugą stronę. @MateuszDoniec przekaz Marcie aby odstawiła tableki :-)

0

@svaras Zdajesz sobie z tego, że na taki zapis w zasadzie nikt by się nie zgodził w toku negocjacji, a zapis bez zgody drugiej strony skutkowałby potencjalnie pozwem, wypłatą odszkodowania i przedwczesnym pożegnaniem z zawodnikiem? Zapisy kontraktu się negocjuje i liczy na akceptację drugiej strony, a nie bezwiednie narzuca.

0

@normasubiektywna myślę że dla ambitnego piłkarza nie stanowiło by to problemu. Wysokie kontrakty powinny być budowane na wysokich zmiennych. Piłkarze powinni pieniądze podnosić z murawy, a nie ławki rezerwowych czy stołu fizjoterapeuty co zakończyło by patologię z którą muszą mierzyć niektóre kluby

0

Walczą o dziada bardziej niż o Messiego... Masakra.

« Powrót do wszystkich komentarzy