La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 632 Culés

2


Może styl nie był przyjemny ale dominacja na ligowym podwórku była ogromna. Kto by przypuszczał że człowiek za nim zatęskni, patrząc na dwóch kolejnych trenerów po nim.

25

@KrwawiaceoczyVEB Ja tam za nim nie tęsknie. Za jego kadencji powstało najwięcej w historii memów i szydery z naszych barw.

1

@KrwawiaceoczyVEB Mimo wszystko chyba wolałbym styl z wynikami. Zobaczymy co w przyszłym sezonie wykombinuje Xavi

7

@KrwawiaceoczyVEB kto tęskni ten tęskni, od niego zaczęło się to frajerzenie na potęgę

2

@KrwawiaceoczyVEB Roma 3;0 i Liverpool 4;0 no faktycznie jest za czym tęsknić.

7

@KrwawiaceoczyVEB Miał nieporównywalnie inny i lepszy skład oraz dużo większe możliwości finansowe i transferowe. Od niego i Bartomeu wszystko się zapoczątkowało - tragedia którą dziś sprzątamy i będziemy sprzątać latami.

0

@FCBMati10 nie od niego. Tito, Lucho.

0

@KrwawiaceoczyVEB Ja nie tęsknię. Zakochałem się w ofensywnej Polsce i chęci strzelania jak największej liczby goli w meczu. Za Valverde był pragmatyzm i brak radości z oglądania.

0

@Kgorecki2500 Kto by nie chciał stylu z wynikami xD

0

@FCBMati10 Frajerzenie zaczął Lucho. 0:4 z PSG i 0:3 z Juve w kolejnej rundzie. Nie wspominając, że już wcześniej 0:7 się zdarzało z Bayernem.

2

@KrwawiaceoczyVEB Fuj. Zatęskni. Ja już zdążyłem o nim zapomnieć. Na całe szczęście.

2

@Bogan @Rewolucja123 Tylko jest jedna, dość istotna różnica bo ile wysokie przegrane w LM się zdarzały za innych trenerów to jednak w przypadku Valverde te dwumecze "teoretycznie" zamykaliśmy już w pierwszy spotkaniu, a w rewanżu oddawaliśmy wszystko na co pracowaliśmy w pierwszym meczu. To jest prawdziwe znaczenie słowa frajerstwo.

0

@Bogan @Rewolucja123 spodziewałem się takich odpowiedzi, niemniej za Lucho chociaż potrafiliśmy się podnieść po 4-0, 0-7 to wstyd ale wtedy to jednak wiele czynników wpłynęło na taki wynik, Bayern był potężny a drużyna była przybita chorobą Tito. Za Ernesto te porażki to nie dość ze częściej, to na własne życzenie gdzie wszystko było na tacy

1

@MesQueUnClub_87 Warto dodać, że często wyniki w 1 meczu zaklamywaly rzeczywistość. 3:0 z Liverpoolem mogło się nawet remisem skończyć. Nawet Kloop był zadowolony po spotkaniu. Z Romą 4:1 też bardzo fartowny wynik. Remisy z Chelsea gdzie William obijał poprzeczkę.

1

@FCBMati10 No podnieśliśmy się i dostaliśmy potem 0-3 z Juve.

1

@FCBMati10 Ok, z PSG się podnieśliśmy, żeby odpaść w beznadziejnym stylu z kolejnym meczu. Czyli zero wyciągniętych wniosków. Choć za Lucho styl był lepszy niż za topornego Ernesto.

1

@Bogan Mecz z Live był dość wyrównany i też mieli swoje okazje, ale jednak udało się zdobyć 3 bramki więcej od przeciwnika. Klasowa drużyna z odpowiednią taktyką nie ma prawa wypuścić takiej przewagi. O meczu z Romą to już nawet nie wspominam bo w świecie piłki był to rywal o poziom niżej od Barcelony i bierność naszej drużyny była skandaliczna.

1

@FCBMati10 Taa, 0:7 z Bayernem, Juve 0:3 , 0:4 PSG.

1

@pt9 Tak szczególnie Setien i Koeman.

« Powrót do wszystkich komentarzy