La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1266 Culés

0

Grill gazowy czy węglowy do ogródka?

1

@pt9 Ja sie przymierzam do gazowego, mniej zachodu z rozpalaniem i nie generuje dymu.

3

@pt9 Jak zamierzasz się bawić w pół godzinne rozpalanie grilla, to bierz węglowy. Jak chcesz mieć wygodę, to gazowy.

konto usunięte

2

@pt9 mam chyba od czterech lat gazowego, i nie wróciłbym za żadne skarby do węglowego.

1

@pt9 Gazowy, zdrowszy, szybszy w obsłudze jednak droższy.

12

@pt9 Dla mnie cała przyjemność jest z tego, że to jedzenie jest uwędzone tym dymem. Na gazowym to tak jakbym sobie ugrillował na indukcji w domu.

3

@pt9 dla mnie grillowanie to procedura od rozpalania, przez pilnowanie ognia i smaczek lepszy;)
Po drugie zwykły grill rzucisz w kat działki i spokoj, a o gazowy trzeba bardziej dbać

1

@pt9 gazowy. Jedynie czego żałuje przy grillu gazowym jest to, że kupiłem go tak późno :)

konto usunięte

4

@pt9 nie czaję ludzi, którzy mają problem z rozpaleniem grilla opalnego węglem. Dobra podpałka i w 5/10 minut hula wszystko jak trzeba. Ja wolę węglowy, bo gazowym to sobie mogę w piekarniku na rożnie upiec i będzie to samo.

0

@Jacu327 10 minut ;)


« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: